10 Pomysły na prezenty Każdy Tajny Święty musi mieć w zanadrzu

10 Pomysły na prezenty Każdy Tajny Święty musi mieć w zanadrzu

Jako idealny prezent dawcą tym sezonie z tych pomysłów wspaniały prezent Tajemnica Świętego Mikołaja!

Boże Narodzenie jest tuż za rogiem, a wraz z nim nieuniknione wymiany pamiątkami Tajny Santa. Ale czym właściwie jest darem wymiany Tajny Święty? Cóż, tylko w przypadku żyliście na Marsie Secret Santa Gift wymiany, co do zasady, używane, gdy duża grupa ludzi, takich jak współpracownikami, rodziną lub grupą przyjaciół, chcesz wymieniać prezentu. Nazwa każdej osoby zapisane i wrzucony do kapelusza, a następnie każdy zwraca nazwę. Nazwa narysować osobę, można dać prezent anonimowo. Jest też, co do zasady, nasadka cena jest dołączony do wymiany prezentów.

Istnieje wiele pomysłów na Tajny Santa prezentów. To jest bardziej przydatna, jeśli wiesz coś o osobie, z którą daje, ale nawet jeśli nie jest o wiele więcej rzeczy, które można dać. A jeśli naprawdę nie wiem osobę dobrze, to lepiej się trzymać z dala od gag prezenty. Tylko dlatego, że masz fenomenalną poczucie humoru nie oznacza, że ​​każdy robi!

czekoladki

Powszechnie doceniane prezent, działa równie dobrze jak czekolada prezent dla kogoś z łakomczuchów, lub kogoś, kogo nie znają się bardzo dobrze. Wybierz ładny pudełko Godiva, Ghirardelli Lindt lub innych czekoladowymi jakości.

karty podarunkowe

Powtarzaj za mną: wszystkie karty miłość prezent. Walmart. Docelowa. ITunes. Starbucks. Barnes & Noble. Masz pomysł.

płyty CD z muzyką

Wiedzieć ulubiony zespół muzyczny odbiorcy? Kup swój najnowszy CD i Twój prezent będzie hitem.

dekoracje świąteczne

Co może być lepszego niż wybór coś na wakacjach! ozdoby choinkowe, dekoracje stołowe, talerze, globusy śniegu – robią wielki sekret Santa prezenty.

akcesoria biuro

Od papierniczych i dobrze obsłużyć maty i pić podgrzewacze, tam jest mnóstwo przedmiotów stacjonarnych można podać, że zostaną docenione na co dzień – no, przynajmniej od poniedziałku do piątku!

rośliny

Tabela roślin lub Houseplant prezent, który zawsze będzie przypominać odbiorcy ciebie, a nie oszukujmy się, są po prostu miło mieć wokół. Upewnij się, że dajesz go tak, kto będzie faktycznie trochę czasu, aby zadbać o to, choć!

koszyki tematyczne

Można utworzyć kosz tematyczne w oparciu o różnych zainteresowaniach. Na przykład, jeżeli odbiorca jest fanem filmu, można utworzyć ‚film’ kosz popcorn, słodycze, napoje gazowane i dar karty w sklepie wideo. Jeśli odbiorca jest kobietą, która lubi być rozpieszczany, aby stworzyć „Spa jest kosz”, stosując balsam do ciała, sole do kąpieli oraz narzędzi do manicure / pedicure.

Biuro Art

Inspiracje tablice, ramki i dokonać takich niezwykłych prezentów, zwłaszcza dla pracowników. Jeśli jest to trasa, którą chcesz podjąć, nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na ich osobisty styl, zanim pójdziesz na zakupy.

Hobby

Zagrasz Mikołaja dla zapalonym golfistą? Daj im kilka trójniki golfowych, piłek golfowych i ręcznik. A może chcą pracować w ogrodzie. Sprawdź, centra ogrodnicze w ciągu ostatnich dostosowań w ogrodzie.

gra

Kto z nas nie docenia dobrą grę! Klasyczne gry planszowe lub przenośne elektroniczne wersje swoich ulubionych gier, takich jak Yahtzee wyśmiać niespodzianek i doprowadzić do godzin zabawy.

Bądź najlepszy Tajny Święty kiedykolwiek użyciu przewodnik prezent wyżej, aby pomóc Ci wybrać idealny prezent dla wymiany w tym roku.

DIY Prezenty świąteczne! łatwy & Przystępne Prezenty dla $ 1