4 Punkty płatności pomiędzy lekarzy i dostawców medycznych

4 Punkty płatności pomiędzy lekarzy i dostawców medycznych

4 Punkty płatności pomiędzy lekarzy i dostawców medycznych

Ustawa została przyjęta Sunlight, aby relacje między lekarzami i dostawców usług medycznych w publicznych i przejrzyste. Ponieważ ta ustawa została przyjęta nie tak dawno temu, wielu lekarzy nie wie, co pociąga za sobą dokładnie. Dlatego istotne jest dla nich, aby wziąć udział w przygotowaniu ustawy Sunshine. Szkolenie to zostało udostępnione dla wszystkich pracowników służby zdrowia, aby w pełni zrozumieć zasady tej ustawy ustanawia.

Ustawa Sunlight jest prawnie znany jako lekarz płatności Sunshine Law. Została ona przyjęta w 2010 roku zgodnie z wymogami ochrony pacjenta Prawo niedrogiej opieki. Akt ten stanowi, że gdy producenci medyczne lub sprzedawców kupić, sprzedać lub negocjować dla wyrobów medycznych, urządzeń, leków lub innego sprzętu medycznego, powinny ujawnić wszystkie informacje o jakichkolwiek prezentów lub wynagrodzenia dla lekarzy.

Po ujawnieniu informacji o transakcji pomiędzy dwiema stronami, istnieje kilka zasad, które muszą przestrzegać. Oto cztery ważne punkty, że ustawa mówi Sunlight lekarzy i świadczeniodawców opieki zdrowotnej.

• Wszystkie płatności należy składać do Departamentu Stanu raz do roku.

lekarze i dostawców usług medycznych

Sprawozdanie to powinno zawierać wszystkie istotne informacje, takie jak ilość leczenia pacjenta, formy płatności (gotówka, czek, dar, etc.), sprzedawca ID, nazwisko i adres lekarza, i tak dalej. Każdego roku, sprawozdanie powinno zawierać także informacje i dane na temat płatności i prezentów z lat ubiegłych.

• Dodatkowo, należy również informować o wszelkich prezent lub płatności na rzecz lekarza w odniesieniu do określonych leków, produktów biologicznych i urządzeń medycznych, nowo wprowadzonych w branży medycznej.

• Raporty powinny obejmować tylko płatności i prezentów, które przekraczają $ 10. niczego poniżej tej kwoty nie muszą być zgłaszane. Ponadto, jeśli wszystkie płatności w roku poniżej 100 $, to nie ma potrzeby rocznego sprawozdania, które zostanie wysłane.

• Kary za nieprzestrzeganie tych zasad mogą być bardzo poważne. Jeżeli spółka nie ujawnia żadnych informacji o tym, co są, świadomie lub nieświadomie, zakłada się, będą musieli zapłacić wysokie grzywny. Grzywny wahają się od $ 10,000 do $ 100,000. Kwota zależy od rodzaju informacji nie opuszczają niejawne zapłaty oraz kosztów postępowania, w szczególności.

Ustawa o edukacji Sunshine pozwala pracownikom służby zdrowia, aby zrozumieć wszystkie zasady dobrze. Jak ważne jest dla wszystkich pracowników służby zdrowia, aby wziąć udział w szkoleniu, to tym bardziej ważne dla lekarzy i producentów medycznych i dostawców do udziału w nim, ponieważ oni są tymi, którzy są bezpośrednio zaangażowani. Zalecenia wahają się od stanu do stanu, a jesteś mieszkańcem USA powinny wiedzieć, jakie zasady są jawne.

Prawo Słońca wpływu na system ochrony zdrowia, które w znacznym stopniu, zwłaszcza w odniesieniu do relacji między opieki zdrowotnej i dostawców. To sprawia, że ​​ich związek publicznej. Oznacza to, że oszuści, że popełnili w przeszłości, teraz jest to niemożliwe, ponieważ wszystkie ich informacja jest publiczna.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową Texas HB300

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową Texas HB300.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową Texas HB300: //

Jak zapłacić za szkoły medycznej (i żywność, mieszkanie, odzież, transport … OMG)