Alternatywne prezenty na Walentynki

Alternatywne prezenty na Walentynki

Alternatywne prezenty na Walentynki

Jeśli zapytać każdą kobietę Jakie są najbardziej popularne prezenty na Walentynki, usłyszysz „czekolada i kwiaty miś” jeśli poprosić o tę samą kobietę, która najbardziej nudne prezenty na Walentynki można również usłyszeć „czekolada, kwiaty pluszu niedźwiedzie „. Zamiast odebrać w ostatniej chwili prezent od supermarketu w drodze do domu, to dlaczego nie spróbować zaskoczyć ukochaną osobą w tym roku, a je kupić specjalny prezent. Pozostała część artykułu jest dać inspirację dla tego rodzaju prezenty można kupić w tym roku!

Utrudnia – Podczas gdy większość ludzi będzie myśleć o tym, jak być kosze świąteczne i kosze dnia urodzenia, istnieje szeroka gama dostępnych koszy na różne okazje przez cały rok, takich jak zakłócanie Valentine. Kosz będzie zawierać najbardziej tradycyjnych prezentów, takich jak przytulne zabawki, wina, czekolady i kwiatów, ale jest on prezentowany w atrakcyjnym pudełku i wyższej jakości niż was dostanie, jeśli właśnie kupił te same elementy ze stacji benzynowej na drodze do domu noc przed Walentynki. Istnieje szeroka gama walentynkowe utrudnia dnia są dostępne, począwszy od małych koszykach zawierających butelkę szampana i misia, aż do dużych koszach zawierające wszystko, czego potrzeba na romantyczną noc z nim. Jeśli nie można zamówić u dostawcy Internetu uniemożliwia, wówczas najlepiej jest prawdopodobnie udać się do lokalnych kupców winnych, będą w stanie dostarczyć takiego kosza, że ​​kupiony w Internecie.

dzień Doświadczenie – zamiast po prostu dać ukochanej przytulanie misia w tym roku, to dlaczego nie ma ich na doświadczeniu dzień. degustacja wina, balonem, skoki spadochronowe, a wrażenia z jazdy to tylko niektóre z najbardziej popularnych dniach procesu, są dostępne w sprzedaży. W porównaniu z wina, czekolady lub zabawki przytulne, każdy z dostępnych dniach procesu będzie dużo bardziej zabawne i przyjemne dla Ciebie i Twojego partnera.

Porządki – nie trzeba przelewać pieniądze, aby pokazać komuś, jak bardzo je kocham! Szczególnie w obecnej sytuacji finansowej, kiedy wielu ludzi, którzy mają trudności z pieniędzmi, opcja ta może być doskonałą alternatywą do wydawania pieniędzy na drogie prezenty, które będą albo zniknąć na kilka dni lub siedzieć na półce zbierania kurzu na następny rok.

Alternatywne prezenty na Walentynki

Dlaczego nie zrobić część swoich obowiązków na cały dzień, a nawet w ciągu tygodnia! Więc twój partner może odpocząć przez chwilę, dlaczego nie powiedzieć im, że zrobisz wszystko gotować przez następnych kilka dni lub uporządkowania w ciągu najbliższego tygodnia. Oczywiście, to działa tylko jeśli zrobisz chociaż! Nie ma sensu obiecujące pomóc i uczynić gotowanie przez cały tydzień, a potem nie będzie w stanie zrobić żadnej z tych rzeczy.

Walentynki 2016 Basket Pomysły na prezent