Bin Checker- użytecznym narzędziem sprawdzić numer identyfikacyjny banku

Bin Checker- użytecznym narzędziem sprawdzić numer identyfikacyjny banku

BIN Banku numer identyfikacyjny lub 6-cyfrowy numer karty kredytowej lub debetowej, który jest używany, aby dowiedzieć się nazwę banku, który wydał kartę szczególny. Pierwsze 6 cyfr kredytowych, debetowych lub przedpłaconych kart podarunkowych dokonać karty bin. Liczba kontroli lub ułatwiają każdą transakcję, którą chcesz zrobić z tej konkretnej karty.

BIN służy jako narzędzie do identyfikacji karty i wystawcą karty w celu identyfikacji oszukańczych transakcji dokonywanych tymi kartami. BIN specyficzne karty uprawniony jest przez porównanie z autentyczną bazę tysięcy numerów identyfikacyjnych bankowych. Korzystanie z kosza i porównując ją z dokładną bazę danych BIN można łatwo wykryć oszustwa karty kredytowej. Jednakże, niezawodność procesu zależy od wielu czynników, takich jak dokładność bazy danych, łatwość obsługi i liczby wpisów zapisanych w sterowniku danych BIN.

BIN Checker to narzędzie, które jest przeznaczone do łatwego skanowania i skanowania w bazie BIN. Z walidacji BIN, można wyszukiwać bazy danych BIN do uwierzytelniania, Master Card, Visa Card, karta paliwowa, China Union Pay i kart upominkowych, takich jak Diners Club, Solo, Laser i JCB. Istnieje wiele stron internetowych, bin kratkę internetowe, które oferują sprawdzenie BIN Internecie. Wiele stron oferuje bin sprawdzania online za darmo wersję próbną lub bin plaid bezpłatny okres próbny, w którym można przetestować około dziesięciu kosze bezpłatnie.

BIN Checker jest narzędziem, które nie tylko pozwala sprawdzić typ karty, ale również pomaga w identyfikacji znaku kredytowej. Z bin sprawdzania wolnego oprogramowania, może się okazać, że sprawdzając czy karta jest kartą kredytową, kartą debetową lub gift card. Sprawdź oprogramowanie BIN także pozwala określić poziom poszczególnych kart, takich jak to, czy karta jest włożona karta w pytaniu Elektronowej, srebra lub złota karta Card.

W celu weryfikacji autentyczności konkretnego BIN, należy wprowadzić 6-cyfrowy numer weryfikacyjny BIN. sprawdzanie karty bin system działa z pełnym oprogramowaniem. Oprogramowanie zostaną porównane z bazą danych BIN bin sprawdzający, aby dowiedzieć się, że kwestia Odbiornik lista sprawdzania, czy nie. Jeżeli kontrola stwierdzi Odbiornik w swojej bazie danych, co oznacza, że ​​karta jest autentyczne i prawdziwe.

Aby użyć czek BIN prawidłowo, można zobaczyć tartan bin demo na liczbę stron, które oferują darmowy bin sprawdzającego. Wiele stron oferuje sprawdzania i pobierania bin bin kratę darmowe narzędzia do aktualizacji bin Checker Pobierz za darmo wersję. Właściwy oznacza walidacja baza BIN zawiera prawie 100 tysięcy rekordów i można użyć pojemnika, by sprawdzić American Express, czeki bin dla karty głównej, czeku bin dla Amex, baza danych zawiera rekordy niemal wszystkich popularnych wydawców kart. Pobierać lub korzystać z takich środków weryfikacji numeru bin która jest aktualizowana codziennie, w celu uzyskania jak największej liczby danych, aby zweryfikować różne karty.

Jak korzystać z wyszukiwarki BIN 2015 do części WorldBINs 1 z 3