Diwali Festiwal towarowe New Beginning, szczęścia i dobrego samopoczucia

Diwali Festiwal towarowe New Beginning, szczęścia i dobrego samopoczucia

Diwali Festiwal towarowe New Beginning, szczęścia i dobrego samopoczucia

Przez wieki, Deepavali lub Diwali jest obchodzone w Indiach z dużą ilością ducha i emocji. Jednym z powodów jej znaczenie jako festiwalu Diwali jest to, że to początek nowego roku to ostatni dzień Diwali, hinduskiego kalendarza, a następnego dnia nowego roku. W Indiach, prawie wszystkie główne festiwale związane z mitologią i Diwali nie jest wyjątkiem. Według hinduskiej epopei Ramayan, w tym dniu, Pan Rama powrócił do rodzinnego Ayodhyi po zabiciu króla demonów Ravaną – erę koniec zła i niegodziwości na świecie i stworzył idealne warunki (Ram Rajya). Tak więc, z ciemności (zła) na światło (dobroci), stało się Diwali festiwal świateł, nowy początek, szczęście i dobrobyt.

Podczas Diwali?

W tym roku, Diwali 2013 przypada na 3 listopada. DodaĂ Diwali 2013 najlepszy, obchodzi się nim z przyjaciółmi i rodziną. Ludzie są zadowoleni podczas festiwalu Diwali, jak oglądają się 5 dniowy urlop, więc mogą odpocząć i cieszyć się Święto Diwali. Podczas Diwali ludzie chcą przez cały rok przed wielkim i iść do domu się wzajemnie cukierki lub prezenty i przekazać moje najlepsze życzenia. Dzieci też lubią Diwali, ponieważ się wakacjami w szkołach, mogą odpalić petardy i zjeść pyszne słodycze i czekoladę podczas tego festiwalu.

Historia Diwali

Wiele osób nadal nie wiem, kiedy to Diwali? Lub nawet zapytać przyjaciół i rodziny, tak, że kiedy to Diwali? Diwali 03 listopada 2013 w tym roku, a tam jest krótka historia Diwali dlatego jest obchodzony. Mówi się, że Pan Rama pokonał Ravanę i wrócił do Ayodhaya po 14 długich lat temu na tronie jako król. W związku z tym, Diwali jest obchodzone.

Diwali Festiwal towarowe New Beginning, szczęścia i dobrego samopoczucia

Chociaż historia historii Diwali długiej odprawie może pomóc zrozumieć, dlaczego to święto jest obchodzone. W tym dniu, ludzie zapalają swoje domy z Diyas i świece, ich życie jest pełne blasku i szczęścia.

Diwali 2013

Diwali Festiwal jest obchodzony z urokiem. Ludzie wychodzą z domów i wybuchnął krakersy do dnia Diwali, wyślij piękne prezenty dla znajomych i rodziny przebywających za granicą. Diwali Festiwal to święto świateł, tak że wszystkich gudżarati pań tego dnia na sobie piękne sari z dobrej pracy wykonanej na nim; zrobić Laskhmi Pooja i lekką Diyas i świece w swoich domach jako znak obchodów Diwali. Robią wiele produktów spożywczych i wysyłać je do swoich sąsiadów i przyjaciół, jak dobre życzenia. Dla wszystkich tych, którzy przebywają za granicą, mogą również świętować Diwali wysyłając dary do Indii i kosze jako wyraz miłości do swoich bliskich przyjaciół i rodziny.

Nawet dzieci uwielbiają celebrować to święto, ponieważ się między 15 a 20 dni urlopu w szkołach i na uczelniach. Znajdziemy je naslazhdayas Diwali z kolegami na ulicach pęknięcie krakersy, jeść słodycze i czekoladę, chodzenie do kina. Wymieniają również prezenty z przyjaciółmi w czasie Diwali.

Diwali festiwal

Ponieważ zbliża się Diwali, wszystkie sklepy i centra handlowe wypełnione są produkty na wspaniałe zniżki. Można wybrać najlepsze prezenty na tym Diwali Diwali, i wysłać je do znajomych. Diwali prezenty mogą być w postaci koszy, kombi lub nawet bukietów. Bez względu na to, co prezenty wysłać prezenty nie muszą odzwierciedlać miłość i przywiązanie. Jeśli masz dziadków dom i chcą w prezencie coś do nich, możesz wysłać je do bożków bogów i bogiń wyrzeźbionych na monety srebrne i złote, tak aby mogli oni podejmować codzienne Pooja i pamiętam.Diwali Festiwal towarowe New Beginning, szczęścia i dobrego samopoczucia Jeśli jesteś zajęty codziennym harmonogramie można znaleźć Diwali prezenty online w dowolnym Diwali portalem zakupów i wysłać je do Indii, czy za granicą.

Rani Światła Diwali