Garnet Kamień prawdziwa przyjaźń i wierność

Garnet Kamień prawdziwa przyjaźń i wierność

Garnet Kamień prawdziwa przyjaźń i wierność

Rich bordowy czerwony granat jest tradycyjnym Birthstone dla miesiąca stycznia i jest ona przeznaczona dla 2. i 6. rocznicę ślubu. Znak zodiaku Wodnik stycznia. Granat zapewnia stałość użytkownika, prawdziwą przyjaźń i lojalność.

Granat jest nie tylko perłą wielkiej urody, ale również jednym z fascynującą historią. Stwierdzono w wielu kulturach i sięga czasów prehistorycznych. Różne cywilizacje na całym czasie stworzyły własne interpretacje mistycznych właściwościach granatu i wiedzy.

Starożytni Grecy wierzyli, że dar granat zapewni powrót ukochanej osoby lub przyjaciela. Historia zaczyna się od Hadesa, boga podziemi wątpliwa. Hades zakochał się w Persefony, córki Demeter, piękny (bogini płodności). Zły, że Hades ukradł jej piękną córkę w podziemiach, bogini poprosiła Zeusa o bezpieczny powrót Persefony. Zeusa, Demeter był sympatyczny miłości do swojej córki i wysłał posłańca do podziemi żąda Hades, aby powrócić Persephone. Przed Hades zgodził, dał Persefony prezent granatu w nadziei na jej powrót. Persefona i Demeter zostały połączone, ale po degustacji słodkich owoców, Persefona powraca do Hadesu rocznie w ciągu trzech miesięcy bieżącego roku. Z takim wyglądem nasion granatu, starożytni Grecy uważali, że granat zrobić prezent ukochanej zamian.

Granat jest również podobno jest częścią legendarnej opowieści o arce Noego.

granat perła prawdziwej przyjaźni

Mówi się, że Noe używał latarni wykonany z granatu, aby oświetlić drogę w ciemności. Gem oświetlone w nocy i bezpiecznie kierować łodzią. Na podstawie tej legendy, podróżujący uważają, że granat jest kamień ochronny, który pomoże oświetlić we właściwy sposób.

Ciemno-czerwony kamień jest także, że mają właściwości lecznicze, a także intrygującą wiedzę. Uważa się, że granat leczyć sobie żadnych chorób krwi lub krążenia. Ta moc uzdrawiania, co z kolei pomaga uspokoić nieświadomego umysłu i zmniejszenie zaburzeń snu, takich jak chrapanie, lunatycy, niepokój i bezdechu sennego. Może to również umożliwić właścicielowi odkryć przeszłe życie w czasie snu.

Granat jest nie tylko piękny ciemnoczerwony gem do noszenia, ale silny mineralny stosowany do wielu właściwości fizycznych i meta-fizyczne. Staraj się nosić biżuterii z prostokątnych kamieni granatu, który pomaga w możliwości biznesowych i zapobiec niepożądanemu zaniepokojenie z innymi. Noszenie prostokątne wyciąć kawałek granatu może poprawić inteligencję. Gdy noszone jako kolczyki lub wisiorki granatów może przyciągnąć tych, którzy urodzili się w znakach Wodnik, Lew, Baran, Skorpion i Koziorożec.

Co ciekawe, granat jest powszechnie uznawana w wielu odległych kultur, jako birthstone w miesiącu styczniu. To także świetny pomysł na prezent dla tych, którzy obchodzą 6. i 2. rocznicę ślubu. Ten namiętny czerwony kamień Uważa się ożywić starą płomień, zapalić istniejących, lub pomóc wyrazić swoje uczucia łatwiej.

Hrabia Monte Christo (09 z 29) (audiobook)