Get Well Prezenty stawu – Prawo Prezenty dla 5 etapów odzysku

Get Well Prezenty stawu – Prawo Prezenty dla 5 etapów odzysku

Endoproteza jest niesamowita okazja dla ludzi, którzy mieli przewlekłe bóle problemów biodrowych lub spaceru, doświadczenia imponującą poprawę jakości ich życia. Istnieją różne warunki, które wytrąciły się potrzebę operacji biodrowego, a większość z nich jest związane z implantu.

W operacji wymiany stawu biodrowego, stawu biodrowego zastępuje protetycznej implantu. Operacja wykonywana jest w celu łagodzenia bólu stawów lub naprawić poważne uszkodzenie stawu biodrowego po złamaniu szyjki kości udowej.

Istnieje kilka możliwych sposobów, że chirurg może wybrać, czy operacja stawu biodrowego. W szczególności, różnice między nimi dotyczy miejsca nacięcia i typu. Przykłady obejmują powrotem podejście, podejście boczne, podejście przednio-boczne, przednią podejścia minimalnie inwazyjne podejście.

W zależności od rodzaju przeprowadzonej operacji, czas naprawy – i doświadczenia pacjenta w trakcie renowacji – może być różna.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat chirurgii prezent Zdobądź studzienkami i bioder, oto 5 typowy etap odzyskiwania, że ​​operacja, pacjent może doświadczyć biodra (położenie swojego znajomego mogą się zmieniać). W zestawie znajduje się propozycja właściwych prezentów dla każdego etapu:

1. Odzyskanie numerów (pierwsze 2 godziny):

Natychmiast po zabiegu, pacjent nadal w znieczuleniu. Zostaną one przeniesione przez około dwie godziny w sali pooperacyjnej, gdzie „come” i obudzić. W tym czasie nie powinno być żadnych odwiedzających dozwolone w tym obszarze. Wysyłanie dar do tego pokoju prawdopodobnie nie jest to możliwe, można mieć kilka kwiatów, gotowy do gdy są one przenoszone z pokoju.

2. Intensywnej Terapii (OIT) jest zalecana dla niektórych pacjentów (24 godzin):

U niektórych pacjentów, zaleca się, w ciągu około 24 godzin w OIOM. To do lekarza i zależy od różnych czynników. Jest mało prawdopodobne, że użytkownicy będą mieli dostęp do pacjenta w trakcie ich pobytu na oddziale intensywnej opieki, więc najlepszym rozwiązaniem jest powstrzymanie się od dając prezent na tym etapie.

3. pozostałą część pobytu w szpitalu (dzień w niektórych przypadkach):

Pacjent pozostaje w szpitalu przez kilka dni lub dłużej. Zazwyczaj, fizykoterapia rozpoczyna się następnego dnia po zabiegu. Byłby to idealny czas, aby dać prezent, takich jak CD, kojący prezent kosz pełen smakołyków lub ręcznie albumu fotograficznego.

4. Początkowy ożywienie w domu:

Po pacjent zostaje przeniesiony do domu, początkowa faza ożywienia będzie wymagać większej osobistej opieki dla pacjenta, niż to będzie później w dół. Pacjent może używać kul lub chodzika obejść. W tym momencie najlepszym prezentem może być tylko płacicie osobistej wizyty pacjenta, aby zapytać, czy można im pomóc w domu.

5. Długoterminowe odzysku:

W ciągu kilku tygodni po zabiegu, endoproteza pacjent będzie nadal występować ożywienie, chociaż dyskomfort i ból będzie znacznie mniej niż wcześniej. W tym czasie, wszelkie dary, które pomogą im przemieszczać się wokół domu – lub po prostu coś do rozweselić miejsce trochę – będzie jasne.

Rozważyć uzyskanie odpowiedniego prezentu w zależności do tego etapu zabiegu pacjenta do rekonstrukcji stawu biodrowego.

Po wymianie stawu kolanowego: dwa krytyczne ćwiczenia!