Jak dbać o swojego małego notebooków

Jak dbać o swojego małego notebooków

Jak dbać o swojego małego notebooków

Doszliśmy do etapu, w którym używamy w domu i technologii komunikacyjnych i starannie pracy. Z pomocą małych notebooków zastąpić komputery stacjonarne znaczące, wszystko jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Jeśli chcesz zachować swoje małe notebooki pracować sprawnie, trzeba wykonać kilka prostych wskazówek, które zapewnią, że nie masz żadnych problemów. Porady baterii do laptopów i notebooków końcówek mocy są ważne w celu zapewnienia, że ​​pracują dobrze, a także więcej czasu.

* Tip (1): jak dbać o zasilaczem i ładowarką?

Przenośne końcówki zasilające pomoże Ci w dbanie o baterii, dzięki czemu nie napotkasz problemy. Unikać dywan lub strukturę powierzchni w okolicach, gdzie można ustawić laptopa. Ma cyrkulację powietrza w pobliżu gniazda baterii narzędzia, dzięki czemu ciepło jest w pobliżu miejsca i nie wpływa na laptopa.

Jeśli masz system chłodzenia wodnego opiera się na, a następnie sprawdzić, czy jest gdzieś w pobliżu laptopa. Jeśli woda i energia elektryczna razem, może to prowadzić do niepotrzebnych komplikacji. Więc upewnij się, że komputer znajduje się w miejscu, z dala od źródeł wody, a także aby zapobiec zwarciom i problemy porażenia elektrycznego w domu.

Ważne wskazówki laptop ładowarka akumulatora, upewnij się, że kable są gładkie i nie skrzypiał w rogu laptopa. Jeśli są jakieś złamane drutu w rurze, można znaleźć wiele problemów, w tym pełny uszkodzenia laptopa.

* Porada (2): Musisz kupić odpowiedni laptopa.

Wybierz z laptopem, w zależności od tego, co masz do użytkownika. Upewnij się, że laptop rozważają wskazówek zakupem, dzięki czemu można wybrać plan, który odpowiada Twoim wymaganiom.

Jeśli masz zamiar używać go do wielu wędrówek lub podróży, a następnie kupić model, który jest łatwy do przenoszenia w czasie podróży może żyć z małym prądem. Zatem dlaczego nie porównać różne modele, aby zobaczyć najlepsze odpowiedni model?

* Porada (3): W jaki sposób należy dbać o laptopa?

Transportowanie notebooka jest kolejnym ważnym elementem pielęgnacji jest dobre dla torbie laptopa, co jest dobre markowe towary zamiast farszu ją w zwykłej torbie podczas podróży. Jeśli masz cenne dane na nim będzie zastąpienie laptopa w razie nagłego wypadku, być mądry pomysł.

* Porady (4): Co jest najważniejszą częścią komputera?

Z należytą starannością i uwagą, laptop będzie działać również poza czasem oczekiwano.Jak dbać o swojego małego notebooków Kiedy nauczysz się liny opieki z laptopem, to będzie zabawa i nie jest już problemem.

Upewnij się, że bateria jest dobrze utrzymane, i zmienić go, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy lub wycieku.

Jak dbać o swojego małego notebooków

Jest to po prostu dlatego, że bateria laptopa jest najważniejszą częścią urządzenia.

* Rada (5): Trzymać zaktualizować oprogramowanie antywirusowe.

Jeśli masz już zainstalowany program antywirusowy na komputerze, ważne jest, aby zachować aktualizacje. Większość wirusów są napisane w sposób ciągły, więc większość programów antywirusowych są często aktualizowane. Sprawdź w dokumentacji programu antywirusowego, aby zobaczyć, jak uzyskać aktualizacje. Należy pamiętać, że niektóre wirusy blokują wspólnych stron antywirusowych, więc nie można przejść do strony internetowej i pobieranie aktualizacji programów antywirusowych. W takim przypadku należy skontaktować się wirusa do sprzedawcy, jeśli mają płytę, którą można wykorzystać do zainstalowania najnowszych aktualizacji.

TOP 10 Pielęgnacja laptopa