Jak mogę wrócić razem z moim byłym Gdy to był długi dystans Relationship_

Jak mogę wrócić razem z moim byłym Gdy to był długi dystans Relationship_

Jak mogę wrócić razem z moim byłym, kiedy był Long Distance związku?

Czy ty i twój ex-zerwanie ze względu na odległość w milach, że między wami? Cóż, jest jeden poważny problem. Kluczem do podejmowania pracy romans długodystansowych jest komunikacja! Trzeba utrzymać otwarte linie telefoniczne, a poczta Stany Zjednoczone są zajęte czy twój związek będzie flop!

W perspektywie odległej romansu jest to absolutnie niezbędne, że obie mają zobowiązanie, komunikacja, uczciwość, elastyczność i zaufanie. Powinieneś być w stanie być niezależne, a masz do opanowania wysoki poziom optymizmu, podczas gdy są oddzielone mil.

Jeśli staramy się przywrócić jej długi odległy romans, trzeba najpierw dowiedzieć się, gdzie leży problem w relacji. Jest to pierwszy krok, ponieważ we wszystkich relacjach walk, niezależnie od tego czy twój ex mieszka w sąsiedztwie, czy też mieszkają na drugim końcu kraju. Po zidentyfikowaniu problemu, można uruchomić go rozwiązać.

Po pierwsze, mimo że ty i twój ex rozpadł się, nadal można pozwolić mu znać, co myślisz o nich. Możesz wysłać ex a miły, przyjazny, wymijającą maile lub napisać krótki list, po prostu powiedz mu, jak się robi i co się dzieje. W listach, takich jak oni nie przywołać przeszłość, bo w tej chwili staramy się wrócić jak przyjaciół w pierwszej kolejności. Zostań opiekuńczy przyjaciół znowu jest niezbędna, jeśli chcesz podłączyć swój związek i ostatecznie wrócić do siebie. Dlatego w tym czasie pracować na kolejny mecz przyjaciół – można zrobić romantyczną przeszłość później, po dwa zostały przeniesione w tym kierunku.

Co jakiś czas, wyślij swoją ex niespodziankę, przyjazny dla użytkownika pakiet opieki, wypełniając ją niewielką ilością głupich rzeczy, które uczynią go lub jej śmiech, i myśleć o sobie i swoim czasie razem. Wyślij mu specjalne prezenty na specjalne okazje jak urodziny z nieskrępowany. Wyślij jej książkę, którą właśnie czytać i kochał. Wystarczy zachować rzeczy szczęśliwy i otwarty!

Z biegiem czasu, może twój ex mogą wymagać, że dwaj z was spotka się w internetowym czacie. Wiesz, można być mil, ale z Internetem, twój ex jest już po jednym kliknięciu.

, Gdy wszystko wygląda dobrze, a twój chłopak lub dziewczyna daje wskazówki, że może być nowy romans parzenia znowu, można podjąć kroki, aby można było spotkać się geograficznie. Zaproś go na przyjacielską wizytą, tak aby można było przywrócić i zjednoczyć.

Byłoby w tym czasie, że trzeba wyprostować wszelkie błędy z przeszłości i zacząć od nowa i od nowa. Jedno podkreślić jednak, że gdy zbliżają się ex po rozpadzie, niezależnie od przyczyny przerwy w relacji, trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie patrzeć polecają grę uwagi i obsesyjnie przywrócenia jego miłość. Będzie to albo po prostu przestraszyć je lub doprowadzić do bardzo niezrównoważony stopnia władzy w związku.Jak mogę wrócić razem z moim byłym Gdy to był długi dystans Relationship_ Szanuj siebie, szacunek swoim ex i zacząć podróżować drogą przyjaźni ponownie. Po wykonaniu tej czynności, mili między wami będzie, jak nic, a stoisz wielką szansę wrócić do siebie na dłuższą metę!

Jak uzyskać Ex powraca w Long Distance związku