Jak Rozpuścić kukurydza węża

Jak Rozpuścić kukurydza węża

Jak Rozpuścić kukurydza węża

Jak Rozpuścić kukurydza węża

Jeśli chodzi o gady i mieć je jako zwierzęta domowe, kukurydza wąż jest jednym z najłatwiejszych do rozrodu. Nikt nie wie, co hodowane w każdym roku, ale liczba łatwo setki tysięcy.

Hodowla swojego zwierzaka Kukurydza węża daje okazję zobaczyć niemowlęta rodzą się i zastanawiam, widząc, jak wyglądają, gdy wykluje. Miejmy nadzieję, że to jest główny powód zainteresowanie hodowlą kukurydzy zwierzę węża, ponieważ szanse na zysku z tego hobby jest bardzo mała. Czy masz tysiące innych hodowców do konkurowania ze sobą i często stwarza warunki, które są szkodliwe dla zdrowia dla tych gadów.

Zanim spróbujesz hodować węża, chcesz się upewnić, że ich zdrowie jest w dobrym stanie. Chore lub niezdrowe węże mogą powodować problemy zdrowotne u potomstwa lub matki lub obu. Latem i jesienią, stopniowo zwiększać swoją dietę, co daje im dużą zdobycz, albo karmiąc je częściej. Kiedy przyszedł czas na brumation, upewnij się, że kukurydza węża wyczyszczone jego przewód pokarmowy i przenieść je do innego zbiornika o temperaturze od 65 do 70 stopni Celsjusza. Przechowywać je tutaj przez około tydzień.

Po jednym tygodniu przekazywane, powinny znajdować się w zakresie temperatur od 55 do 60 stopni Celsjusza przez około jeden miesiąc, a następnie około 50 stopni Celsjusza do dalszego miesiąca lub dwóch miesięcy. Chcesz cały okres brumation ostatnich trzech miesięcy lub mniej.

Po okresie chłodzenia jest zasadniczo przechodzą przez ten sam proces w odwrotnej kolejności. Mierzyć temperaturę od 50 do 55 ° do 60 °, a następnie od 65 do 70 tygodnia. Następnie umieścić je z powrotem w normalnym zbiorniku lub w normalnej temperaturze. Po dwóch lub trzech dniach, można spróbować je nakarmić małą porcję. W ciągu kilku dni można powrócić do normalnego harmonogramu żywienia.

Po samica zjadła trzy lub cztery razy jest to dobry czas na mężczyznę i kobietę razem. Zostaw je razem podczas karmienia, z wyjątkiem. Gody odbywa się zwykle w nocy, więc można nawet nie zauważyć, że to się dzieje. Przyjrzyj się uważnie, i tak szybko, jak można zauważyć guz w brzuchu samicy, można oddzielić węże zawsze. Gdy to nastąpi, można zwiększyć częstość kobiecych piersi, aby pomóc zapewnić pokarm potrzebuje dla siebie i swoich jaj.

Jak Rozpuścić kukurydza węża

Kukurydza węża hodowla ~ robić dzieci! 2014