Jak stworzyć prezenty pod 5 $ do sprzedaży na pokazach rzemiosła

Jak stworzyć prezenty pod 5 $ do sprzedaży na pokazach rzemiosła

Jak stworzyć prezenty pod 5 $ do sprzedaży na pokazach rzemiosła

Jeśli sprzedajesz rzemiosła, to dlaczego nie stworzyć prezenty pod 5 $? Wiem, że to chyba nie warto sobie zawracać głowy, ale może to być świetny model biznesowy o tej porze roku.

Wiele osób na celowniku gospodarki w tym roku, a niektóre z osób, z którymi rozmawiałem, nawet nie zadając sobie trudu z prezentami w tym roku! Tak więc, być może trzeba będzie zwrócić się do innych rynków.

Zamiast tworzenia skomplikowanych i drogich produktów, to dlaczego nie rozważyć drobniejsze szczegóły. Nie tylko dorośli kupują te pokazy rzemieślnicze, coś niepowtarzalnego, ale dzieci również sklep dla swoich darów, jak również. Jeden z moich przyjaciół, daje jej starszych dzieci (10-12 lat), gotówki i mówi im iść i sklep, kiedy idą do pokazu rzemiosła. Jako Crafter, który jest sprzedawany w wielu wystawach, mogę powiedzieć, że jest wiele dzieci w tym wieku grupowych zakupów.

Oto 5 pomysłów:

1. ozdób choinkowych, które są unikalne, ale nie zabiera dużo czasu i materiałów do wykonania, mają małą choinkę i ozdoby do powieszenia na drzewie.

2. Małe zestawy rzemieślniczych, można utworzyć od pozostałych dostaw. Jest to świetny sposób, by ludzie mogli zapuścić się w rzemiośle. Takich jak opakowania, aby dekoracji drewna, etc., w małej torebce z zamknięciem strunowym.

3. Utwórz dysk CD-ROM .. Można ruszyć tutaj. Nie spiesz się i utworzyć płytę pomysłów rzemieślniczych, a niektóre z własnymi modelami statków. To zajmie trochę czasu, na początku, ale można zrobić i sprzedawać wiele egzemplarzy tej płyty i sprzedać go za 5 $. Tworzenie dekoracyjną osłonę dla CD i skopiuj go. Można mieć wersję drukowaną jako spoiwo dać klientowi zorientować się, co znajduje się na płycie CD-ROM. Robią wielkie dary. Piękno jest to, że można sprzedać wiele kopii i półfabrykatów CD dość tanie teraz.

4. torby Grab, zapasy. Takich jak kawałki pikowania lub wystarczająco resztek wełny zrobić szalik i kierunki. Pozostała nici do haftowania, a niektóre tkaniny do haftu. Przejdź przez wszystkie pojemniki i zebrać kilka elementów, które mogą stworzyć mały statek, lub podobny z podobnym. Jest to świetny sposób, aby wykorzystać swoje pozostałe rezerwy, które nie będą w każdym razie użycia. Jest to szczególnie dobre dla linkę i haftu. To daje swoim klientom możliwość wypróbowania rzemieślniczą bez dużego obciążenia pełnego pakietu zasilającego.

Jeden rok zmieniłem rodzaj farby, które użyłem, i miał wiele butelek farbą akrylową, który został otwarty i częściowo zużyte, ale nadal dobre. Kupiłem kilka przedmiotów z drzewa nagie ze sklepu dolara, po jednym dla każdego zestawu, takie jak ramki, pudełka, płótno i stworzył zestaw rzemiosła dla dzieci. Sprzedałem je za 5 $. Pozbyłem się mojego pozostałych dostaw, a ktoś inny musi zrobić coś z nimi. I umieścić je w patrz poprzez worki zamek zip, i miał je w dużym koszu. Nazwałem mój kosz „okazja kosz”.

Każdy uwielbia patrzeć w moim „okazyjnej zakupy” To przyciąga ludzi, a będzie to również pomóc mi sprzedać wielu moich innych droższych przedmiotów. „Okazja kosz na zakupy” był dobrym przywódcą i przyciągnęła wiele dzieci, którzy szukają prezentów pod 5 $.

5. Zrób DVD utworzeniu statku. Większość aparatów cyfrowych można robić filmy teraz. A „jak” film i umieścić zdjęcie swojego rzemiosła gotowym na przednim panelu DVD. Coś prostego. Można naprawdę umieścić komputer do dobrego wykorzystania tutaj. Po raz kolejny można sprzedać wiele kopii z 5 $ każda.

Mamy nadzieję, że to daje pewne pomysły na prezenty do 5 $.Jak można otrzymać ex wstecz, kiedy ma nowego Girlfriend_ Jako Crafter, chcesz oferować i sprzedawać swoje najlepsze rzemiosła na pokazach rzemiosła, ale czasami trzeba odwołać się do młodszej widowni (dzieci), a także ludzi, którzy chcą chto-bardziej na prezenty, a nie chcą wydawać zbyt dużo.

Posiadanie „okazyjnej kosz” na wystawie rzemiosła nie sprawi, że wygląda tanio, to naprawdę przyciąga ludzi, a każdy lubi się targować. Plus, lecz także przyczynia się do płacenia czynszu na koncert. Ci 5 $ gdzieniegdzie dodać szybko.

?????? Dolar choinkę Rzemiosła & Pomysły na prezent dla tanie!