Jak zatrzymać kable sieciowe CAT5e, Cat6 z RJ45 Keystone Jacks

Jak zatrzymać kable sieciowe CAT5e, Cat6 z RJ45 Keystone Jacks

5e, kabel Cat6 jest dobrym wyborem dla nowo systemów okablowania sieci. Jeśli pracujesz w dwóch standardowych technologii kablowej w domu lub w biurze, jest to bardzo konieczne, aby zatrzymać kable Cat5e, Cat6 z gniazdami RJ45 keystone dla nich. W przypadku niektórych z was jeszcze nie znają, jak wykonać kabel Cat5e Cat6 lub sieć Ethernet z gniazda modułowego, ja

Chciałbym wziąć czytelnika przez wszystkie etapy instalacji i zakończenia, i ogólne informacje, które powinny być wykorzystywane w celu wykonywania tej żmudnej, ale ważne zadanie.

Gniazdo RJ45

Gniazdo RJ45 jest rodzaj zamka kamienia użytego do gniazda sieci. Modułowa złącze RJ45 zapewnia świetny sposób, aby przynieść łączność sieciową do każdego pomieszczenia i nadaje się do wszystkich standardowych Keystone Jack na panelu przednim Network.

T568A i T568B są dwa standardy dla okablowania Złącze modułowe 8-kierunkowy, dozwolonych zgodnie z EIA-568-A standardami okablowania TIA / instrumentu. Jedyna różnica pomiędzy T568A i T568B jest

dwie pary i trzy pary (pomarańczowy i zielony przewód) do wymiany. T568B jest bardzo powszechne w Stanach Zjednoczonych. Gniazda RJ45 Keystone, są zarówno T568A i T568B schemat połączeń oznakowane.

Śledź kabel sieciowy Ethernet Cat5e rozwiązanie, na przykład, kabel Cat6 powinien być taki sam sposób.

Cat5e kroków terminacji kabla:

1. Odetnij kabel Cat5e z striptizerka kablowej. Przeciąć kabel o 3/4 do 1 cala w płaszczu, upewniając się, aby nie uszkodzić przewodów wewnątrz. Romove przycięte kurtkę, po prostu poprzez pociągnięcie go.

2. Oddzielić pary skręconych ze sobą; Rozplątać kurtka kawałek w dół na każdą parę przewodów, a następnie przenoszone na wszystkie cztery skręcone pary.

3. Zdejmij pokrywę ochronną gniazda. Widać, że jest przewodowy konfiguracji, drukowane obok terminala szczelin. Jeżeli istnieje możliwość wyboru pomiędzy „A” i „B” konfiguracji, w zależności od tego, czy wybierzesz użyciu.

4. meczu kolorowe przewody do analogicznego oznaczonego kolorem gniazda Keystone, umieszczając wszystkie osiem przewodów w środku szczeliny 8 przewodów w środku gniazda.

5. Za pomocą narzędzia do przekłuwania uszczelnienia przewód do łopatek gniazda keystone. Aby rozbić każdy przewód, naciśnij w dół, aby zamknąć narzędzie gdy jesteś tutaj w tym samym czasie i głośnym kliknięciem, metalicznym brzmiące „ping”. Na tym etapie bardzo ważne jest, aby upewnić się, że ostrze narzędzia uszczelniający jest skierowana na zewnątrz gniazda modułowego Cat 5e inaczej będzie wyciąć przewody wewnątrz.

6. Sprawdź, każda szczelina zakończenia wzdłuż zewnętrznej krawędzi gniazda; Każdy przewód musi być bezpiecznie przymocowane do dna gniazda i przewody miedziane przewody stają się widoczne.

7. Bezpieczne pozycji w dół wieka nad złączem.

8. Jeśli troska o jakość swojej końcu połączenia, można skorzystać z testera okablowania sieci ma próbę złamanych kabli.

9. Po zakończeniu terminal do kabla Cat5e RJ45 keystone jack, ostatnią rzeczą opuścił zebranie kompletnych gniazd modułowych z panelem przednim AC ścianie i przymocować je do ściany.

Jak widać, kroki do zakończenia sieci kabli Ethernet jest prosta, ale każdy poszczególne kroki należy obchodzić się ostrożnie, w przeciwnym razie będzie to powodować problemy na drodze. Podręcznik ten może być używany, aby pomóc zakończyć praktykę własne ręce. Jeśli jesteś zainteresowany narzędzi lub materiałów biorących udział w całych etapów terminacji i instalacyjnych, takich jak Cat 5e modułowej striptizerka wtyczkę kabla, narzędzia Wciskane, kable kategorii 5e Ethernet i więcej, można go kupić w FiberStore.com, można uzyskać dużą niespodziankę od cena i jakość.

Sieć 101: Jak osadzenia Cat5 / E / Cat6 Keystone Jack – FireFold