Odzyskaj Music Box

Odzyskaj Music Box

Odzyskaj Music Box

Jednym z najpiękniejszych prezentów, które każdy może dać innej osobie, zwłaszcza żonę lub córkę, to pozytywka. Poprzez dar muzyki, będą mogli zaoszczędzić pamięć danej osoby przy życiu poprzez muzykę pozytywkę, że może grać na dziesięciolecia.

Pozytywki, niestety, może również złamać. Dlatego, aby utrzymać muzykę, która może oznaczać tak wiele do osoby, która otrzymała muzyczny prezent, może wymagać, aby zacząć uczyć się o naprawę pozytywkę.

Większość problemów są spowodowane przez wadliwe działanie pozytywkę pozytywki rozrusznika. Na szczęście, to często może być naprawiony w domu bez potrzeby, aby ją naprawić w sklepie. Istnieją trzy różne typy rozruszników pozytywek, i wiedząc, jak rozwiązać każdy z nich będzie można bardzo wszechstronny. Jak dobrze, zawsze pamiętać, aby być bardzo delikatna, ponieważ mogłoby to spowodować więcej szkód do pozytywką próbując go naprawić.

Kabel rozrusznika

Ten rodzaj skrzynki odtwarzanie muzyki, gdy pokrywa jest otwarta, a ciśnienie jest uwalniane na metalowej kij, i zatrzymuje, gdy pokrywa jest zamknięta. Po zwolnieniu nacisku na metalowym kijem, sprężyna popycha się sprężynę i przesuwa się w dół załączony przewód, który produkuje hamulec powietrza i powoduje, że pozytywka grać. Te rodzaje ruchów pozytywek, trzeba wiedzieć, aby go naprawić.

Należy starać się, aby zmienić kąt nachylenia na wiosnę z kleszczami.Jaka waluta jest o Być może trzeba będzie ustawić go całkiem sporo, w górę iw dół, w lewo iw prawo, w zależności od tego, czy zaczyna się muzyka nie uruchamia się lub uruchamia się, ale zatrzymuje się.

Można również usunąć metalowy pręt, który można złapać na czymś lub lekko ugięte. Jeśli wygięty, należy go wymienić.

Przycisk dla początkujących

Po kliknięciu na pole, metalowa płytka przesuwa spust, który zwalnia zatrzask z cylindra koła polach muzycznych. To zwalnia hamulec powietrza, co pozwala na pole do gry.

Oni sprawdzić, aby upewnić się, że mechanizm przycisk nie ma luźną nakrętką, a jeśli tak się stanie, dokręcić. W ten sposób mamy nadzieję, że pozwalają na podłączenie do płytki metalowej, odtwarzanie muzyki. Można również ustawić płytkę i przesunąć go bliżej przycisku rozrusznika.

Pin dla początkujących

Są one używane w polach muzycznych zabawek, gdzie kołek blokuje hamulec pneumatyczny.Odzyskaj Music Box Gdy wyciągnął, muzyka gra, po naciśnięciu, muzyka cichnie.

Jeśli pole nie jest odtwarzany, należy upewnić się, że sworzeń blokuje hamulec powietrza i że gdy jest on rozciągnięty, to zwalnia hamulec powietrza. Palec nie powinien być zbyt długi, a jeśli tak, to może muszą być złożone w dół. Jeśli to nie zatrzymać odtwarzanie, a następnie wyregulować położenie ruchu i upewnij się, że sworzeń jest zbyt krótki. Jeśli tak, niektóre taśmy umieścić na końcu, aby go przedłużyć.

streszczenie

pozytywki są wspaniałe prezenty dla kogoś, kogo kochasz, ale, podobnie jak wszyscy inni, mogą rozbić i to jest bardzo ważne, gdy masz pozytywkę, wiesz jak go naprawić. Na szczęście, wiele z nich można łatwo naprawić, a wszystko to ma podstawową wiedzę o wewnętrzne mechanizmy pozytywek i innych prezentów muzycznych.

Jest to łatwe do zrobienia, ludzie je kochają, a można naprawdę zabłysnąć z dobrze wykonanej pozytywki, więc dlaczego nie robisz więcej pozytywki? Może się okazać, że kiedy dać prezent muzyczną pozytywek, które zostały opracowane miłość do pozytywek razem wzięte, a to może przekształcić się w coś zrobić o wiele więcej. To może skończyć się jeden z ulubionych hobby naprawdę.

Każdy kocha muzykę i każdy kocha dar muzyki nie jest osobą na planecie, którzy nie doceniają dar je dał, gdy trochę czasu, aby umieścić go razem z nimi. Dwa wieki po rozpoczęciu masowej produkcji, to nadal jest darem, który rozgrzewa serca milionów.

Ruch pozytywką, wiosenne i prętów sondy są dostępne

pozytywka stałe