Paternal & rsquo; Prezenty s Day, które utrzymują się na nauczaniu

ojciec’Dzień prezenty, które utrzymują się na nauczaniu

Ojcostwo i historia często się powtarza. Obudziłem się dziś rano ze starą piosenkę Harry Chapin z powrotem w 70’S odtwarza w głowie. Piosenka nazywa “Koty w kołysce „oraz piosenki, które tkwią w mojej głowie i nadal zagrać jeszcze raz, aby przejść coś takiego…,

“Moje dziecko przyszło zaledwie kilka dni temu

Przyszedł na świat w zwykły sposób

Ale były samoloty złapać i rachunki do zapłacenia

Nauczył się chodzić, gdy mnie nie było

I mówił’ Znałem go z przodu, a kiedy dorósł

to’Powiedziałbym “ja’M będą być taki jak ty, tato

Wiesz, że’Zamierzam cię lubię…

ja’ve dawno na emeryturze, mój syn przeniósł

Dałem mu zaledwie kilka dni temu

powiedziałem “ja’Chciałbym cię zobaczyć, jeśli nie’t um”

Powiedział, “ja’d, jak tata, jeśli znajdę czas

Widzisz moją nową pracę’S kłopotów i dzieci otrzymują grypę

ale’s pewno jest miłe rozmowy z tobą, tato

to’y została pewna miła tobą rozmawiać.

I jak odłożył słuchawkę dotarło do mnie

to’d dorastali tak jak ja

Mój chłopak był tak jak ja.”

Gdybym wiedział wtedy (kiedy po raz pierwszy usłyszał te utwory), co wiem teraz, to bym zrozumiał, że nie robi’t znaczenia, czy wierzyć’byli najlepszym ojcem na świecie lub najgorsze. Cokolwiek powiesz sobie historia staje się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Co o tym sądzisz, kim staje się, bez względu na to, kim jest naprawdę. A jeśli powiesz sobie coś dostatecznie długo, staje się faktem.

czasami to’trudno jest oddzielić fakty z historii mówimy sobie.

Mój zakład jest to, że w jednym czasie lub innego każdego syna lub córki, chcielibyśmy mieć ojca dostępne 24/7, zapewniając bezwarunkowej miłości i akceptacji oraz oferuje natychmiastowe przebaczenie. ojcowie don’t istnieje tylko dlatego, że jesteśmy ludźmi.

Więc dopóki nie świadomie wybrać każdą chwilę dnia, chcesz być i stać, zamiast robić wszystko co możliwe, aby nie być tym, kim był twój ojciec, czy też ojcostwa, a historia się nie powtórzy niż tylko jednego pokolenia.

Niemniej jednak,’Chciałbym prosić o to pytanie…

Jeśli spędzasz swój czas robi swoje martwe poziom najlepiej nie być, robić lub być, co myślisz, kim był twój ojciec, albo to, co zrobił, nie byłoby lepiej po prostu być kim jesteś?

Co wiem teraz, że’m, aby podzielić się z wami dzisiaj.

Niezależnie od tego, czy uważasz, że był lepszym ojcem lub najgorsze OJCIEC zawsze masz możliwość decydowania jak pokazać i być, kim jesteś w stosunku do twojego ojca.

Bezwarunkowa miłość i akceptację, przebaczenie i dar czasu z tobą czterech prezentów można dać siebie i oba z ojcem o tym Ojcu’Dzień i każdego dnia przez cały rok.

Dary te będą od razu, radykalnie i nieodwołalnie przekształcić swoje relacje z ojcem. I będzie to zapewniało, że historia powtarza się w potężny, pozytywny i intensywny sposób. Relacje, jak bumerang. Co dajesz wraca i ma potencjał do przekształcenia pokolenia.

Którzy nadal daje Mimi prezenty!