Prezenty dla firm – Twoje Top 10 prezenty promocyjne i dlaczego są one tak popularne

Prezenty dla firm – Twoje Top 10 prezenty promocyjne i dlaczego są one tak popularne

Promocyjny Przemysł prezenty zakrywa mnóstwo prezentów biznesowych, ale to przekracza cenę, jaką? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z nich jest najlepiej sprzedającą wszechczasów. odzież promocyjna została wykluczona z tej listy, ponieważ haftowane koszulki polo lub drukowanych kurtki nie są tu ważne. Lista jest wykonana ze sprzedaży BTC grupę stanowią największy brytyjski prywatnym producentem w dziedzinie produktów promocyjnych.

1. długopisy reklamowe są nadal numerem jeden najlepiej sprzedającym się produktem promocyjnym wszechczasów. Sprzedawane są one w ich miliardów całym świecie co roku. Powodem są one tak popularne, że każdy potrzebuje po jednym na raz. I poważnie nie widać drukowane długopisy kiedykolwiek strącony na szczyt listy.

2. promocyjne Breloczki podążać ściśle długopisy reklamowe, ponieważ oni także wykorzystywane większość ludzi na całym świecie. breloki plastikowe drukowane są najbardziej popularne upominki reklamowe złodziej gatunek. Breloczki metalowe naśladowania i przytoczyć długą drogę.

3. Drukowane post-it-notes są bardzo popularne prezenty biznesowe. Są one tanie, ale bardzo przydatne, a więc są tak wysoko w liście rozprowadzania. Podczas 3M była pierwszą firmą w celu dostosowania ich do rynku w chwili obecnej istnieje wiele producentów drukowanych karteczek na całym świecie.

4. drukowane notesy są bardzo wysoko na liście, ponieważ są one tanie, ale oferują ogromne możliwości brandingu. Ich duża powierzchnia druku oraz fakt, że można oznakować je w pełnym kolorze sprawia, że ​​każdy rodzaj notebooków promocyjnych są bardzo popularne.

5. promocyjne Mouse wkradły się pod numerem 5. Są niedrogie, a jednocześnie oferują ogromne możliwości brandingu. Jeśli można dostać taki dobry produkt promocyjny na stole klienta, a następnie zapłacić za oglądanie cenę jest znikoma.

6. kubki reklamowe nie ślizgał się nieco pod względem prezentów biznesowych. Są one nieco cierpiała na prześwietlenie, ale nadal dobry sprzedawca. Wydrukowany Sparta Kubek jest najmniej kosztowne i dlatego najbardziej popularne na rynku promocyjnych kubków.

7. promocyjne zabawki stres teraz są w setki różnych stylów, kształtów i rozmiarów. Można nawet dostać swój własny robione wyroby z stresu zaledwie 500 sztuk.

8. Stres bale są nadal najpopularniejsze w tym przedziale, ale owoce i warzywa nie stres są daleko w tyle

9. zegarki reklamowe oferują taką doskonałą okazją branding, nie dziwi fakt, że są nadal jednym z najbardziej popularnych prezentów biznesowych. Bo ludzie patrzą na drukowanych zegary co najmniej kilka razy dziennie, oznacza to, że logo lub wiadomości będą odczytywane za każdym razem.

10. promocyjne kubki podróży stały się bardzo popularne w ostatnich latach i są szczególnie popularne w szkołach. Powodem tego jest to, że nauczyciele nie mogą mieć otwartych promocyjne kubki gliniane, ponieważ mogą wylać gorące napoje dla dzieci w wieku szkolnym.

Więc ty, twoja 10 najlepszych prezentów promocyjnych i dlaczego są one tak popularne. Należy zwrócić uwagę na kolejnej liście najlepszych 10 reklamowych Przetworów ubrania, a następnie trzeba będzie komplet!

Jakie są najlepsze sposoby reklamy?