Psychic 101_ interesujące spojrzenie na pirokineza

Psychic 101: Ciekawą spojrzenie na pirokineza

Czy kiedykolwiek powiedziano by nie igrać z ogniem? Ale co, jeśli wiesz jak kontrolować ogień? To jest niemożliwe, a jednak prawdziwe; istnieje takie coś zwane pirokineza. W swojej dziedzinie, pirokineza jest jednym z najbardziej unikalnych i rzadkich zdolnościach psychicznych.

W kontekście psychicznego pirokineza jest zdolność umysłowa kontrolować, lub w niektórych rzadkich przypadkach, produkują ogień za pomocą siły umysłu. Ta moc nad ogniem jest uważana za bardziej szczegółowe telekinetyczne zdolności psychiczne. Aby zrozumieć to lepiej, pirokineza występuje wtedy, gdy dana osoba jest w stanie zmienić temperaturę, zwiększając temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną oraz środowiska naturalnego. Idealnie rzecz biorąc, pyrokinetic osoba jest w stanie rozpalić ogień.

Jak można powiedzieć, jeśli masz zdolności parapsychiczne pirokineza? Tak jak każdy dar psychicznej, zdolności Pyrokinetic objawy mogą przyjść bardzo proste formy, że ludzie mają tendencję do przeoczyć. Wskazanie elementu ognia psychicznych umiejętności tak proste jak się przechodzi nagły wzrost temperatury wewnątrz ciała często lub gdy ktoś zostaje spalona, ​​kiedy cię dotknąć.

Pirokineza jest wyjątkowy i bardzo rzadkie psychiczne darem. Podobnie jak większość innych zdolności psychicznych pirokineza można poprawić. Ten rodzaj psychicznej dar wymaga odpowiedniej techniki medytacji. Należy jednak pamiętać, że medytacja tutaj wymaga dużej koncentracji skupić się na jednej rzeczy bez zakłóceń. Musisz nauczyć się wykorzystywać swój umysł bardzo dobrze opanować psychiczna zasilania pirokineza. Podsumujmy trzy główne kroki, aby wzbogacić pirokineza jako dar psychicznej, co następuje:

Krok 1: Wejdź do prawej stan umysłu

Jak to się mówi, przyjęcie jest pierwszym krokiem na drodze do przemieszczania się w kierunku, który chcesz. Trzeba uznać i zaakceptować psychiczny prezent. Można zrobić to tak proste, jak mówić do siebie: „Jestem jasnowidzem”. Z dysku, aby dowiedzieć się więcej optymizmu i otwarty umysł może cię we właściwym nastawieniem.

Krok 2: Kanał dobrze energetycznej

Wszyscy wiemy, że jest to prawie niemożliwe, jeśli nie wszystkie, w celu osiągnięcia lub wykonywać żadnych aktywności umysłowej bez użycia medytacji. W rzeczywistości, medytacja jest podstawową zasadą w świecie wróżki. Jeśli chcesz rozwijać swoje Pyrokinetic prezent, to powinieneś być ekspertem w medytacji. Jeśli opanujesz sztukę medytacji, będzie można skierować przepływ energii wokół siebie iw ten sposób można oddzielić element ognia do kontroli.

Krok 3: praktyka i więcej praktyki

Nic nie dzieje się z dnia na dzień, to jest fakt. Praktykujący monitorować i rozwijać pirokineza ważne; Na pewno nie chcesz, aby przypadkowo ustawić wszystko na ogień. Istnieje wiele ćwiczeń można zrobić na co dzień, aby rozwijać swoje psychiczne dar pirokineza. Popularnym ćwiczeniem jest „Taniec Płomień”, w którym trzeba się skupić na przenieść płomień świecy w kierunku, w którym chcesz go. Oczywiście, istnieją bardziej zaawansowane ćwiczenia, jak zapalić świeczkę lub nagrać ustawienia papieru tylko za pomocą umysłu.

Co do zasady, pirokineza nie jest tylko zwykłym psychiczna darem. Jest to rzadka i złożone umiejętności, które trzeba kontrolować, tak że nie mogą szkodzić innym i sobie. Klucz tajny do perfekcji pirokineza skupia się na tym, co chcesz płomienia lub pożaru robić, i są gotowi, aby tak się stało. Jak każdy inny zdolności psychicznej, opanowanie pirokineza wymaga najwyższej poświęcenia, dyscypliny i siły woli.

Popularne filmy – Psychic & Filmy dokumentalne