Pustaki szklane ozdoby – Jak zrobić prezenty i upominki będą kochać!

Pustaki szklane ozdoby – Jak zrobić prezenty i upominki będą kochać!

Pustaki szklane ozdoby – Jak zrobić prezenty i upominki będą kochać!

Jednym z najnowszych trendów w DIY prezenty szklanych rzemiosła blokowych.

Zalety to, że pustaki szklane są łatwo dostępne w lokalnym domu poprawy i rzemiosła sklepach, są tanie i każdy może to zrobić!

Co można zrobić z pustaków szklanych?

Oczywiście, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Niektóre z popularnych pomysłów pustaków szklanych rzemieślniczych obejmują tworzenie oświetlony dekoracje wakacje i ustalenia centralna lampa, zarówno świeżych jak i jedwab kwiat, banki monety, lampy, uchwyty na noże, dekoracyjne elementy grawerowane wyświetlanie obrazu „klatkę” i wiele innych.

Rękodzieło szklane bloki są duże, ponieważ bloki są dość ciężkie i stabilne, więc są one trudne do obalenia. Mogą one być wypełnione piaskiem lub marmuru, monet, a nawet wody ze świeżych kwiatów. Są one dobrze uszczelniona, aby nie przeciekać.

Skąd bloki?

Każda poprawa sklepu do domu będzie nosić pustaków szklanych i są zazwyczaj tańsze niż w sklepach rzemieślniczych. Ceny wahają się od około 3 do bloków $ jak $ 10, w zależności od wielkości i stylu szkła.

Pustaki szklane mogą być przezroczyste, lub mogą pochodzić z różnych matowego szkła lub stylów dekoracyjnych. Jeden styl, w którym szkło ma kółeczka na nim lub pasków, odmienne lub unikalne wzory.

Bloki mogą być 4 cale na 8 cali i tak dużej jak 12 cali na 12 cali. Można znaleźć pustaków szklanych, które mają grubość od 3 do 4 cali, w zależności od preferencji.

Jedną z wad do A jednostek sklepie dla majsterkowiczów, że jeśli masz zamiar wypełnić bloki w każdym przypadku trzeba będzie wywiercić dziurę w samego bloku z musztry szkła. Jest to coś, co każdy może zrobić, ale wymaga szczególnej opieki. Użyj 5/8 cala szyby i wiercenia nieco wolniej, tak aby nie podzielić blok. Upewnij się, nosić okulary ochronne.

Można również zdecydować się na zakup jednostek w sklepie rzemiosła jak Michael i Hobby Lobby. będą droższe w sklepie rzemieślniczych, ale w większości przypadków bloki zostaną dostarczone z wstępnie wywiercony otwór lub jeden cal albo 4 albo 5 cala prostokątne wstępnie wyciętych w górnym rowku.

Bloki z magazynu rzemieślniczych będzie wahać się w cenie od 8 $ do nawet $. 15

Niektóre pustaki szklane Rzemiosła Pomysły

Tabela budynkiem. Jednym z pomysłów na imprezę lub duszy jest centralnym elementem wypełnić blok szkła ze świateł wakacje lub przezroczyste, białe lub kolorowe. Spróbuj wybrać biały sznur na oświetlenie, ponieważ są mniej prawdopodobne, aby być zauważalne.

Pozycji 20 łańcucha lekkiego w bloku szkła. Utrzymać przewód z urządzenia tak, że może być podłączony do sieci. Można zdecydować się na zastosowanie wiadomość winylu jak „Fun!”, „Party”, „Ciesz się!”, „New Baby!” I tak, na zewnętrznej części bloku. Okno przylega także pracy.

Owiń blok z kolorowych taśm i związać górze lub z boku z dużą kokardą. Można go używać jako ozdobę stołu lub centralnym kominkiem. Wygląda to bardzo uroczysty, gdy światła są oświetlone, a jeszcze bardziej, gdy istnieje kilka bloków o różnych rozmiarach!

Snowman. Wybierz 2 lub 3 rozmiary zwiększają bloki, po jednym dla każdego bałwana kulowym.

Jeśli zdecydujesz się malować bloki, należy to zrobić przed rozpoczęciem oddania swojego bałwana. Można zapytać w lokalnym sklepie rzemiosła dla odpowiedniego rodzaju farby do szkła. Umożliwiają bloki do wyschnięcia na 24 godzin przed rozpoczęciem montażu.

Wypełnij bloki z jasnymi światłami wypoczynkowych, 20 świateł w bloku. Można zdecydować się na stosowanie przez dłuższy (50 lub więcej światła) jedną linię, aby ułatwić swoim projekcie. Być może trzeba wiercić dodatkowych otworów w dolnej części urządzenia do linii, aby przejść od góry do dołu bałwana.

Utrzymać bloków wraz z klejem na górze i na dole w podniesioną krawędź bloku. Można użyć dowolnego kleju lub kleju silikonowego, który jest przeznaczony do szkła.

Udekoruj bałwana z przyciskami na oczy i usta. Klej gałązki do bloków w szwach na dłoniach i dodać marchewkę lub inne dekoracje kawałek nosa. Niektórzy ludzie będą dodać niewielką kapelusz lub chustę, swoje preferencje.

Ślub lub prysznic darem. To szkło rzemiosło blokowe pomysł nie używać żadnych świateł.

Zdjęcie z wyboru, czyli nieco mniej niż w bloku szkła, którego używasz.

Wyciąć kawałek kleju, kolorowy winyl (statek Item Shop), która jest nieco większa niż moc. Skoncentruj swoje zdjęcie na szczycie winylu, tak, że tworzy ramkę wokół zdjęcia. Zdjęcie będzie trzymać winylu.

Umieszczać ramkę zdjęcie zewnętrznej strony bloku do tyłu szkła. Jeśli spojrzeć przez blok, chcesz zobaczyć zdjęcie.

Dodaj duży pas wokół bloku i krawat łuk na górze. Możesz dodać inne rzeczy, jeśli chcesz. Na przykład, grzechotka lub misia wygląda dobrze na baby shower.

ramka na zdjęcia. Jest to prosty projekt bloku szkła, które każdy może zrobić.

Wybierz swoje ulubione zdjęcie. Przykryć plecy klej w sprayu, i umieścić go na kawałku tektury, laminat, albo czymś stałym, ale cienkie. Wytnij wsparcia, aby dopasować zdjęcie.

Napełnij szklany blok z piasku i nie więcej niż 1,3. Umieść zdjęcie wewnątrz zespołu i trzymać w piasku. Piasek będzie trzymać go w miejscu. Możesz dodać muszle i inne drobne przedmioty dekoracyjne, jak chcesz.

Jak widać, przy odrobinie wyobraźni i kreatywności, Ty też możesz cieszyć się rzemiosła pustaków szklanych!

Ozdoby Szkło zdjęcie Keepsake