Restauracja Cortigiano_ wybierane Cairo otworzyła filię w Nowym Kairze

Restauracja Cortigiano_ wybierane Cairo otworzyła filię w Nowym Kairze

Cortigiano: restauracja wybierane Cairo otworzyła filię w Nowym Kairze

Jako jeden z najbardziej popularnych restauracji w Kairze, Cortigiano nigdy uważane innowacyjna sieć, ale utrzymała się na powierzchni dzięki jego różnych wariantach, podstawowe podejścia do potraw i rozsądnej cenie. Nie dziwi więc, aby znaleźć łańcuch do pop-up w rozwijającej kompleksie żywności, Emerald Empire w Nowym Kairze.

Witany przy wejściu na parterze, udaliśmy się na górę, do pokoju dziennego; Oferuje on jej podpisania domu wystrój, oświetlenie, niskie i rustykalne akcenty drzewne bród. Jak zwykle, w restauracji było głośno w środku i na zewnątrz, przez co trudno jest przyciągnąć uwagę kelnerów.

Podobnie jak w wielu sieciach lokalnych, Cortigiano ogromnym menu, aw mimo twierdzi, że jest włoska restauracja, jest w dużej mierze międzynarodowy. Oddzielnie na odcinku zup, przystawek, sałatek, drobiu, mięsa i owoców morza, a także opcji pizza i makaron, liczba różnych opcji może być nieco przytłaczające.

W ich menu jednakowo zapakowany napojów, zamówiliśmy kilka puszek z napojem (6LE), ale zostały szybko zapomniane aż do połowy jedzenia, po kilku przypomnień. Jednak niemal natychmiast, kosz plastrach białego chleba została dostarczona do naszego stolika, wraz z niewielką ilością oleju.

Na początek wybraliśmy rosół (19.95LE) i jedną zupę pomidorową (17.95LE). Ponownie, obsługa była powolna, ale byliśmy pod wrażeniem obfite wielkości porcji. Rosół miał być ocieplenie, kremowy bulion, wraz z obfitych kawałkami kurczaka. Chociaż zupa pomidorowa był również miły, smak był nieco bardziej sztuczne.

Do naszej sieci, zamówiliśmy filet z ryby z sosem cytrynowym lub filletto di Branzino (49.95), a także dwa spaghetti Cortigiano (46.95LE) – makaron z grzybami, kurczakiem i sosem śmietanowym. Zamówiliśmy zarówno penne zamiast spaghetti, a jeden bez grzybów. Niestety, brak koordynacji kuchni oznaczało, że dostaliśmy nasze dania główne, zanim skończyliśmy nasz przekąski.

Wydawałoby się, że zapominając o naszą prośbę jako pasta nosili kawałki grzybów, co oznacza, że ​​jeden został wysłany z powrotem, i nie pojawiła się dopiero pod koniec naszego posiłku.

Cairo popularna restauracja otwiera oddział

Mimo hojnej ilości każdego składnika, porcje makaronu były po niewłaściwej stronie al dente, a sos, kurczak i grzyby były pod przyprawione. Nasze skargi doprowadziły do ​​wizyty kierownika, a jedno danie jest usuwany przez.

Dania z ryb są również istotne w wielkości, z polędwicy smażony w panierce. Degustacja głównie z ropy naftowej, przystąpiliśmy do pokrycia rybę w dużej liczbie nadmiernie słodki, lekko gloopy sosie cytrynowym. Warzywa Strona nie było niczym niezwykłym, ale posypane trochę za dużo pieprzu, a kopiec puree była gładka i aromatyczne, ale zimno.

Po mniej niż zadowalające posiłku, nie czuliśmy skłonny zamówić dowolny z dostępnych im deserów; czekoladowe ciasto, sernik, świeże owoce lub lody (15.95LE / szt).

Pozostając wierna swojej reputacji, Cortigiano służyć obfite porcje jedzenia komfort dla nieskończona – wydawałoby się, unmanagable – Hungry strumieniowych nieskomplikowane obiady.

Przeczytaj oryginalny artykuł Cortigiano: restauracja wybierane Cairo otworzyła filię w Nowym Kairze, Kair 360.

Otwarcie Vapiano Cairo Party