___ Rozwijaj Psychic Prezentów za pomocą połączeń do poprzedniego życia reinkarnacji

*** Rozwijaj Psychic prezentu za pomocą połączeń do poprzedniego życia reinkarnacji

Wielu nie zdaje sobie sprawy, że wszyscy jesteśmy obdarzeni w niektórych obszarach. Oznacza to, że jeśli chcemy się rozwijać dary, czy nie, a jeśli chcemy rozwijać je w celu wykorzystania ich zrozumienia, odpowiedzialności i mądrości. Jak możemy rozwijać nasze dary i zdolności, możemy dalszego naszego doświadczenia w różnych obszarach i poziomach. Wraz z rozwojem, musimy też zrozumieć, że dany obszar będzie solidnym, ciekawe prezenty / możliwość być silna. Ważne jest, aby rozwijać wszystko, co można, więc można być najlepszym możesz być.

Wszyscy mamy pomysły, marzenia, wizje w snach i wizjach, cały nasz czas życia. Kilka razy ludzie nie rozumieją różnicy między tym i jak ważne są. Wspieranie magazynku masz zapis, który można oglądać w kółko dla orientacji i kierunku.

Zacznijmy od definicji tego, co oznaczają te terminy. Analizy są symbole, słowa i myśli, które przychodzą do nas nagle, aby pomóc nam odnaleźć sens i zrozumienie. Sen jest czymś, co wszyscy mamy kiedy śpimy możemy je zapamiętać, czy nie. Sen formularz Vision sen, który można otrzymać w nocy lub w czasie dnia. Wizje te są zwykle przedstawiane jako element układanki, filmu lub filmów, a dam wam wszystkie niezbędne informacje. Ta informacja może być ostrzeżenia o rzeczy się wydarzy do Ciebie lub innych, dobrego widzenia zadań w toku, lub sprzedaży czegokolwiek. Marzą Wizje są bardziej dokładne, ponieważ umysł jest w stanie spoczynku i podświadomości bardziej otwartym na otrzymywanie takich wiadomości. A wizja może wystąpić w dowolnym momencie lub w dowolnym miejscu. Czasami może to być jak w filmach, gdzie można uzyskać wszystkie informacje, ale wiele razy są jak puzzle z okruchów informacji napływających do ciebie. Wizje, które przychodzą do was w ciągu dnia jest dużo trudniej dotrzeć do ciebie ze względu na ilość normalnej aktywności i zatorów, które występują. Poprzez wdrożenie tych darów i zdolności będzie dopracowanie ich i zwiększa dokładność i swoje różne zdolności umysłowych.

Jako ludzie nie rozumieją, że jak tylko zaczynają rozumieć i uczyć się ich widzenie we śnie, sny i wizje, że mają psychiczne połączenie z nimi. Mamy wszystkie prezenty podane do nas. Jak możemy je rozwijać, aby je studiować i uczyć się ich znaczenie, mogą one pomóc nam w naszym codziennym życiu. Mogą ostrzec nas o zbliżających się problemów zdrowotnych, wypadków samochodowych, problemy z pracą, a także wiele innych.

Wiele z tych psychicznych wizji i snów Połączenie psychicznego naszego przeszłego życia, nasze życie przemienia. Wizje potwierdzić znajomość takich prezentów i umiejętności z przeszłości, a także w jaki sposób rozwijać i wykorzystywać je dla dobra lub zła. To pozwoli nam poznać osoby w naszym życiu może być przeszłe życie jest dobre lub złe połączenia. Rozszyfrowania i zrozumienia znaczenia swoich marzeń, wizji i zrozumienie jest kluczem do awansu, dokładności i obfitości, a także twojej duszy’s celem w tym życiu.

Po opracowali i doszli do zrozumienia swoich marzeń, snów, wizji, wizji i zrozumienia, a także wartości lub znaków okaże się, że twoje zdolności psychiczne dalsze rozwijanie i pomoże rozwijać projekcję astro i świadome śnienie tylko nazwa trochę.

To zawsze wspaniałe uczucie znaleźć latać w sen lub wizję, sen. Zazwyczaj oznacza to, że osiągnęły wyższy poziom duchowy, a wszystko wokół ciebie. Jeśli cię ścigać i próbować złapać podczas lecą, zwykle oznacza to, że starają się powstrzymać cię od osiągnięcia wyższego poziomu świadomości, lub czują się zagrożone przez swoich postępach.

Logowanie we wszystkich dziedzinach, a jak zaczniesz szkolenia, uczenia się i rozwoju, można również stwierdzić, że będzie to kanał dla Wyższej Świadomości czy aniołów, przewodników aniołów lub innych podmiotów Światła. Przekazu, wiesz co to jest dusza, duchy i anioły lub istotami światła. Czujesz się głęboko, promieniujący spokój i miłość w tobie. Przekonasz się, że pomagają prowadzić i kierować do rzeczy, które pomogą Ci w tym życiu.

Niektóre przekonania religijne nie zgadzają się z channelingu lub takiej komunikacji jako dzieła diabła. Szanuj swoje przekonania, ale także zrozumieć i rozwijać swoje powiązania z dobrem najwyższym, Boskiej Istoty. To, czego nie rozumieją, boimy. Strach jest największą przeszkodą do naszego duchowego rozwoju. Tak, musimy uważać na inne osoby, które nie mają światło, ale jeśli pracujesz i pobyt w światło; jesteś chroniony i głęboko umiłował boskiej istoty.

Ponieważ każdy uczy i rozumie swoje marzenia / wizje we śnie / wizji i zrozumienia znaków, które są unikalne dla nich, jak również rejestrowanie, zaczną patrz wzór. Będziesz w stanie odszyfrować własne ustawienia słowa znaczeniu. Ważne jest, aby znać znaczenie słów we śnie z książek, które pomagają ustalić znaczenie słów. ale ważniejsze jest dla każdej osoby rozpoznać słowo, symbol lub znaczenie i tworzyć własne warunki.

Najlepszą zasadą jest, jak się czujesz po zrozumieniu sen / wizję snu / wizji. Jeśli spojrzeć na innych definicji tych terminów Obojętne’t wydają się pasować, zanotuj poczucia, że ​​trzeba, a to pomoże Ci lepiej zrozumieć sens za nim.

Ważne jest, aby pamiętać sny / wizje i wizje swoich marzeń pisząc je w dół. Jeśli oni przyjdą do ciebie w nocy, dać sobie polecenie, aby zapamiętać te najważniejsze. Pomaga również utrzymać ołówka i papieru przy łóżku, by napisać kilka zdań, to był sen czy wizja, jako sposób, aby pomóc zapamiętać. Potem następnego dnia rano, można napisać w pełni pod uwagę snu lub wizji z tych kilku słów wywołać pamięć o nich.

Zawsze cię poznać spostrzeżenia, wizje, sny i wizje we śnie. Jeśli kiedykolwiek powtarzających te, które, co do zasady, jest ostrzeżeniem, aby słuchać lub pomóc komuś, kto jej potrzebuje.

W jaki sposób można rozwijać te dary, znajdziesz twoje instynkty są dostrajania. Ważne jest, aby ustawić granice i odeprzeć kolejny’s negatywność, która spływa na ciebie, co technik centrujące i uziemienie.

Jak wcześniej prezenty, nie będzie zrozumieć, dlaczego byłaś kiedykolwiek boi się spojrzeć w przeszłość; naprawdę zobaczyć swoją przeszłość i jak go podłączyć do swojego życia i prezenty dzisiaj. Zaufanie do niego i kierownictwo Aniołów / Poradniki / Boga / Bogini / All That Is lub wszechświat. Znajdziesz te dary się nieocenione, aby zapisać swoje życie i stać się błogosławieństwem.

Czerwca miesięczna zmiana Cobra Wywiad Rob Potter / 17 czerwca 2014 [podpis]