Sport i ćwiczenia, Prezenty – Pomysły na prezent dla osób zdrowych

Sport i ćwiczenia, Prezenty – Pomysły na prezent dla osób zdrowych

Każdy wie, że ktoś pasjonatem sportu, odżywiania i zdrowego stylu życia. Wiesz typ – oni wstać o 6 rano i iść do siłowni lub grają w piłkę nożną ze swoimi przyjaciółmi 4 razy w tygodniu. Czasami pytamy, zdolności pozornie super-człowieka, ale należy pamiętać, że podobnie jak reszta z nas, a oprócz zwykłego biegu siłowni lub buty; Możesz być zatrzymany z pomysłów na prezent urodzinowy, gdy ich przybywa.

Po tym wszystkim, którzy na ziemi chce spędzić L55 na parę butów, która potrwa tylko kilka miesięcy?

Spójrz na tych wielkich małych pomysłów na prezent dla zdrowia i fanatyków sportu w sprawie budżetu!

Krok „O Meter

Robią fantastyczne małe prezenty można kupić po bardzo niskich cenach, jeśli wiesz, gdzie szukać. W rzeczywistości, McDonalds praktycznie dając je kilka lat temu (w Wielkiej Brytanii) zajmuje się jedzeniem – to jak tanie są.

Te małe urządzenia przypięty do paska lub kieszeni, a oni po prostu zmierzyć ilość kroki podjąć podczas noszenia go (i to w cenie!). Fantastyczny sposób na utrzymanie formy i zmierzyć go!

Niestandardowe butelka

Każdy bierze butelkę wody lub soku owocowego z nimi, kiedy oni wypracować lub uprawiania sportu. Dlaczego nie kupić wykonane na zamówienie butelkę, która odpowiada ich osobowości doskonale? fan gier wideo? Je dostać butelkę napoju z obrazu Super Mario w nim! fan Liverpoolu? Je dostać butelkę napoju z Liverpool logo zdobi poprzek, tak aby mogli pokazać swoją dozgonną poparcie dla swojego zespołu za każdym razem zabrakło!

Żywność Voucher Heath

Może się to wydawać trochę dziwne, ale wiele osób, które pracują regularnie pić białko trzęsie i barów, i trzymać się dość ścisłej diety (wiem – to nie jest tak szalony !!). Mogą one być często bardzo drogie, a są one powszechnie dostępne tylko kilka firm. Dlatego, aby wiedzieć, kto jest twoim ulubionym osoba kupuje i czy można je dostać kupon na 6 miesięcy godności produktów zdrowotnych.

Zapisz się na siłownię

Niektóre siłownie oferują członkostwa kart upominkowych lub dostęp do dodatkowych usług dla swoich członków. Jeśli znasz kogoś, kto poszukuje obecnie do przyłączenia się do siłowni, czy może są już członkami, rozejrzeć się, co oferują lokalne siłownie. Będziesz często znaleźć oferty wstępne, które można wykorzystać.

Niektóre siłownie oferują nawet prezenty, aby się zarejestrować, jeśli więc wyobrazić sobie kształt, można założyć konto i dać prezent do swojego przyjaciela;)