Stylowe ozdoby na boże narodzenie

Stylowe ozdoby na boże narodzenie

Witajcie przyjaciele! Jestem tak podekscytowany, aby być dzielenie mój Boże Narodzenie hutch Decked + tytułowana wycieczki wakacje dzisiaj, hostowane przez Bree w ZDesign w domu! Jestem przystąpienia niektórych blogerów niezwykle utalentowanych, z których wszystkie są udostępnianie piękne przestrzenie w domach wszystkich gussied do sezonu. Jeśli jesteś popping nad z mój przyjaciel Sary o życie na ulicy, Zapraszamy! Tak się cieszę, że tu jesteś!

Po prostu przeniósł się do naszego nowego domu we wrześniu, więc będzie to nasze pierwsze Boże Narodzenie tutaj, i jesteśmy bardzo podekscytowani! Choć dom jest inny, jestem zachowując tradycja dekorowania mojej babci klatka dla każdego wakacje, więc dzisiaj myślałem, że pokaże wersja Christmas!

prezenty na świętaUżywam schemat kolorów czerwony, srebrny, czarny i biały dla naszych wystrój Boże Narodzenie w tym roku, i mój mały skrzynia jest nie wyjątku! Udało mi się wypełnić to głównie kawałki, które miałem pod ręką tym razem, który był bonus. Jeden z moich ulubionych kawałków jest czerwona latarnia na górnej półce…

Faktycznie należał do mojego męża Donnie, gdy był dzieckiem, a gdy on przyniósł do domu Pudełko z jego stare pamiątki z domu jego rodziców kilka tygodni temu, snagged go używać jako część mojej świąteczny wystrój!

Roślin doniczkowych może być symulowane, ale innych zieleni jest bardzo prawdziwy! Mój tata jest głównych przetrwania, więc co roku proszę go, aby zebrać trochę zieleni dla mnie z lasu poza domem. W tym roku trafił w dziesiątkę i znaleźć niektóre piękne, delikatne wiecznie zielone gałęzie, które miał nawet słodkie szyszki mini dołączone. Były idealne, ponieważ mam szyszki rozrzuconych po całej reszty również mój wystrój Boże Narodzenie!