Uczestnictwo trophies_ motywacyjnych lub ufności zabójcy boosters_

Uczestnictwo trophies_ motywacyjnych lub ufności zabójcy boosters_

Udział trofea motywacji zabójców lub zaufania dopalacze?

Certyfikaty uczestnictwa, nagrody i trofea: niektórzy mówią, że to zabija motywację, która, jak twierdzą niektórzy, który podnosi zaufanie do wszystkich uczestników.

motywacja i pewność zabójca

Cóż, jest to sposób myślenia. Różni ludzie mają różne typy procesu myślowego, więc to zależy od osoby.

• Udział trofeum: Motywacja mordercą?

Zasugerowano tysiąc bilionów razy, jeżeli wszyscy uczestnicy mają dać trofeum. Odpowiedzią była wielka „Nie” i zawsze będzie nie, przynajmniej jeśli padają te same ludzi, którzy mu się sprzeciwiają.

Czy jest to funkcja firmowe, gdzie najlepiej pracownikiem spółki dostanie trofeum, imprez sportowych, w których wygraną zawodnik dostanie nagrodę lub konkurs szkolny, w którym wygraną dziecko dostanie medal, tylko zasługuje kandydata musi dać trofeum, a nie cokolwiek innego.

Zapewnienie trofeum tylko zasługuje kandydat zostanie zwiększona do jego wiarygodności. Wszyscy inni będą również poczuć się jak osiągnąć to samo, które dadzą im motywacji. Będzie to uczynić je pracować ciężej i mądrzej, aby mogły osiągnąć takie same jak zwycięzcy. Dążenie trudne do osiągnięcia będą doskonalić swoje umiejętności i talenty. To zachęci ich do cięższej pracy i szybciej.

Jeśli wszyscy uczestnicy otrzymują trofeum, to daje im poczucie spełnienia. To zniszczy to wszystko i zmniejszyć wpływ i wsparcie pracy jest trudna. To nie będzie motywować ich tak dużo w porównaniu do jeśli nie dostać żadnej nagrody. Idąc do domu z pustymi rękami pozwoli im poczuć się gorzej, niż co najmniej dostać trofeum zaangażowany.

To działa najlepiej w firmach i organizacjach, gdzie otrzymał nagrodę lub pracownika o udzielenie miesięcy. Każdy miesiąc, pracownik, który pracował najciężej zasługuje na nagrodę. Więc patrząc na zwycięzcę, a wszyscy pozostali pracownicy są zmotywowani do jeszcze cięższej pracy w przyszłym miesiącu.

Wkrótce strata jest dobre dla ciebie! Będzie to przynajmniej spowodować, aby zrobić lepiej następnym razem. Chciwość bierze nagrodę, medal trofeum lub może motywować do cięższej pracy niż reszta.

• Udział trofeum: Pewność Booster?

Jeśli chodzi o dzieci, trofea częścią do działania w charakterze powiernika wzmacniacza. Dzieci otrzymują prezenty i wdzięczność. Tak więc, aby zachęcić ich do wzięcia udziału w konkursach, muszą być podane trofea czy wygrywa się lub przegrywa. To sprawia, że ​​czują się bardziej pewni siebie, a to daje im poczucie własnej wartości, że mogą coś zrobić. Tylko jeśli się poczucie, że będą one nadal uczestniczyć w imprezach szkolnych, przynajmniej ze względu na chciwość pamiątek i trofeów.

Wnioski:

Cóż, czasami działają one jako booster zaufania jeśli chodzi o dzieci, gdzie, jak sam czasem działa jako zabójcy motywacji, jeśli chodzi o personel lub sportowców. Tak więc, w zależności od grupy wiekowej, kategoria zawodu, a także zmiana widoku. Tak więc debata trwa …

Jak przezwyciężyć nieśmiałość z obcymi? Wystąpienia publiczne & Rozwój osobowości wideo.