Umiejętność 5 Nieporozumienia Mental

Umiejętność 5 Nieporozumienia Mental

Umiejętność 5 Nieporozumienia Mental

Będąc obdarzona psychicznej zdolności taki przywilej. Prawdą jest, każdy rodzi się z boku psychicznego. Jednak większość z nas nie jest w stanie stwierdzić, że mamy dary psychiczne, ponieważ objawy te niezwykłe zdolności są w najprostszy sposób – w przypadku gdy moc czytać w myślach, lub po prostu dowiedzieć się, co dzieje się dalej, wśród wielu innych wskaźników.

Pomimo faktu, że wszyscy jesteśmy psychiczne w przyrodzie, niewiele wiemy o naszej mentalnej stronie i naszych wewnętrznych zdolności psychicznych. Pozwól nam lepiej zrozumieć naszą psychiczną stronę rujnuje 5 zdolności psychiczne nieporozumień.

Psychic Umiejętność numer Mit 1: Tylko wróżki mają władzę. Jest to błędne przekonanie. Ponownie, każda istota na ziemi rodzi się z psychicznego strony – wszyscy jesteśmy wróżki pewnego poziomu. Tak, nawet nasze zwierzęta mogą mieć również moce psychiczne (psychiczne prezenty dla zwierząt dalej Anpsi).

Zdolności parapsychiczne Mit nr 2: siły psychiczne mają złe pochodzenie. To nie znaczy, że w nauce i logice nie można określić pochodzenie prezenty psychicznych, to z tego wynika, że ​​jest zła z natury. Z technicznego punktu widzenia, nasza mentalna aspektem leży w naszych samych podświadomości, i jest bardzo psychiczna oznacza po prostu, że masz wyższy poziom świadomości niż z innymi.

Zdolności parapsychiczne Mit nr 3: wszystkie te same psychiczne prezenty. Ogólnie rzecz biorąc, psychicznych darów błogosławieństwa; ALE – nie wszystkie psychiczne prezenty w każdym człowieku sam. Zakres siły psychiczne od umysłu czytania, odbierania wizje z przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości, nawet będąc w stanie manipulować elementów, takich jak pożar lub kontaktu z istotami duchowymi.

Umiejętność Psychic Mit nr 4: Każdy ma ten sam poziom wytrzymałości psychicznej. Jest to błędne pojęcie, jak również. Tak, że są w medium, ale stopień naszego psychicznego strony, co sprawia, że ​​różnią się od siebie. Są ludzie, którzy są bardzo błogosławieni, a nawet więcej niż psychiczne dar, a są tacy, których moce są uśpione, ponieważ nie zostały jeszcze odkryte.

Psychic Umiejętność Mit 5: zdolności psychiczne są wrodzone, że nie można poprawić. To nie jest tak prawdziwe. Tak zdolności psychiczne są wrodzone, a każda osoba ma inny poziom uprawnień; Jednak nie oznacza to, że liczba waszych darów duchowych zawsze będzie taka sama. prezenty psychiczne może być zwiększona, i istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Jeśli siła psychiczna można poprawić, a wynika, że ​​mogą one zniknąć lub tracą swoją siłę, jeśli nie są akceptowane. Pożądane jest zatem, aby utrzymać dobry poziom życia umysłowego (npzdolności psychiczne nieporozumieniem użyć stronę psychiczną raz na jakiś czas).

Wiedząc, że masz zdolności psychiczne i być w stanie określić, jaki rodzaj psychicznej dar masz może mieć duże znaczenie. Jak dużo wiesz o swojej mentalnej stronie? Jedno jest pewne, w sobie potężne zdolności psychiczne tylko czeka na odkrycie. Należy starać się przyjmować ten szczególny dar. czasu, aby odżywiać swoje zdolności parapsychiczne podając, oczywiście, iść dziesięć fałdy.

5 Dzieci z prawdziwymi Psychic supermocarstw!