usługi zarządzania portfelem Franklin Templeton India

usługi zarządzania portfelem Franklin Templeton India

usługi zarządzania portfelem Franklin Templeton India

Byczy … niedźwiedzi. Niedźwiedzi lub uparty ….zasad do budowy małej firmy Na rynku tak nieprzewidywalnym, ma sens iść podejście regularnego inwestowania niż inwestowanie w formie ryczałtu. Franklin Templeton PROWESS w koncentruje się na dostarczaniu Państwu opcji, które mają na zasobność akrecji przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka można zakładać, aby osiągnąć zamierzony cel. Nacisk Prowess będzie zidentyfikowanie atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych z zaletami zdyscyplinowanym podejściem do inwestowania, która była cechą Franklin Templeton w ostatnich latach.

PROWESS przynosi dwa produkty-FT i możliwości FT-pick każdy z nich jest wyświetlany zgodnie z konserwatywnym lub agresywnym profilu ryzyka. FT Wybierz Franklin Templeton FT Select jest odpowiednie dla wszystkich inwestorów kapitałowych. Ten produkt będzie koncentrować się na dużych zapasów cap, które są dobrze rozpoznane, tak aby zmniejszyć negatywne niespodzianki w zakresie ładu korporacyjnego i zarządzania jakością. Duży orientacji cap tego zdania daje pewność, że pieniądze są inwestowane tylko w ustalonych rezerw Bluechip, które są zainstalowane wydajność. Możesz również skorzystać z niższych kosztów transakcyjnych z powodu lepszej płynności. Cechy • portfela 15-18 zapasów stałych • koncentracja na akcje o dużej kapitalizacji rynkowej (> RS 1500 crore) • koncentracji sektora ograniczone do 30% stężenie • dostępny jest ograniczona do 15% • 10 najlepszych zapasy stanowią 75% do połowy portfela, podając swój portfel większe szanse dźwigni FT FT będzie możliwości inwestowania w akcje całego spektrum kapitalizacji rynkowej, i będzie w stanie zaoszczędzić nawet do 25% swoich aktywów w stałym dochodzie / instrumenty rynku pieniężnego. Produkt będzie śledzić oddolnego podejścia do doboru akcji i wyboru najlepszych firm w całym sektorze, z których niektóre mogą być nawet z powodu tego sektora. Celem jest, aby zbudować solidny portfel akcji, który będzie w stanie wyprzedzić rynki poprzez cykle gospodarcze. Cechy • portfela 25-30 zapasów stałych • koncentracja na zapasów w całym spektrum kapitalizacji i sektorów rynku • koncentracja sektora ograniczone do 30% portfela lub 1,5 razy testu indeksu sektora weightage (SP CNX 500) • Nieodłącznym koncentracyjnego Zdjęcie ograniczone do 15% oferta cechą waleczność Franklin Templeton usługi zarządzania portfelem zapewnia następujące korzyści

• Informacja w zasięgu ręki Będziesz otrzymywać kwartalną aktualizację rynku, jak również rynku i opinii portfelowych, przygotowane przez waleczność zespołu inwestycyjnego. Jest to kluczowy element Quarterly Review każdego inwestora.

• Dostęp do Web, można uzyskać dostęp do wszystkich informacji o swoim portfelu 24 godzin w Internecie. Dzięki bezpiecznemu ID, można uzyskać dostęp do konta za pośrednictwem strony internetowej, pobierz Podsumowanie inwestycyjny, rachunek Portfolio portfel List transakcją Analiza wyników i więcej.

• Interakcje z zespołem inwestycyjnym Będziesz otrzymywać regularne aktualizacje na temat poglądów filozofii inwestycyjnej i rynkowych dotyczących osobistego męstwa zespołu inwestycyjnego Franklin Templeton. Z doświadczony zespół zarządzających portfelem zawsze uważnie śledzić rozwój sytuacji na rynku to na pewno osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji.

usługi zarządzania portfelem przedstawia Państwu od Franklin Templeton India liderów w dziedzinie rozwiązań inwestycyjnych.

Odwiedź naszą stronę internetową

Cambs marca Top