W drodze do bycia prawdziwym koneserem

W drodze do bycia prawdziwym koneserem

W drodze do bycia prawdziwym koneserem

Jeśli chodzi o prawdziwym życiu, słowo „ekspert” nie należy lekceważyć. Wiele wiele osób wyznać i powiedzieć, że po prostu koneserów, gdy są one naprawdę tkwi gdzieś pomiędzy początkujących i ekspertów pozycjach. Podobnie jak większość ludzi wokół ciebie też może być zmęczony pobytu początkującym lub początkujący. Można dążyć do czegoś bardziej skomplikowanego, chcąc stać się doświadczonym i weteranem, tytuł, który daje pewien rodzaj apetytu i poświadczeń, które wywołują wrażenie, że rzeczywiście jesteś świadomy tego, co mówisz. Może to być szczególnie ważne, jeśli chodzi o palenie papierosów lub cygar. Możesz być gorliwie czekając na moment, kiedy można powiedzieć innym ludziom o swoich hej dni jako model rampy. Oprócz tego można również niech wiedzą, że jesteś też hard core cygara koneserem.

Może próbowali różnych cygar, ponieważ nie ma nic podobnego doświadczenia, aby pomóc ludziom nauczyć.W drodze do bycia prawdziwym koneserem Więc nie tylko dostać, aby dowiedzieć się, co chcesz, ale wiem, że nie lubisz. Cóż, to jest oczywiście oparty na wyborze i ocenie człowieka. Jest to cygaro, że nienawidzisz, może jeden, który lubił inny palacz. Nawet jeśli masz osobisty wybór ulubionych cygar i jak regularnie palić, należy raz na jakiś czas, aby wyjść na zewnątrz zapalić coś innego. A kiedy ludzie z gustów prawdziwe cygara sugerują, że zdecydowaliśmy się spróbować czegoś nowego, podjąć wyzwanie i je uspokoić. Możesz być niespodzianka. Uczenie się na historii, pochodzenia i kultury papierosów i cygar może przejść długą drogę w realizacji tego zadania. Kilka książek dostępnych na rynku cygar, które mówią, co każdy palacz powinien wiedzieć, aby przyjść do statusu eksperta. Poza tym, są tam książki, które można przeczytać na stronach internetowych spółek i można odwiedzić, które przedstawiają historię palenia tytoniu i cygar.

Będziesz mógł znaleźć lepszego eksperta cygar w osobie stojącej za ladą cygar cygar w niektórych pobliskich sklepów. Cygara są częścią z nich; jest to pasja do ludzi. Ci ludzie zwykle wiedzą więcej o cygarach tytoniowych; nawet bardziej niż to, co cygaro jest świadomy własnych samych składników. Cygara właścicieli sklepów będzie zadowolony, aby odpowiedzieć na pytania; Ponadto, będą one również ofert, lub może zapewnić pewne wewnętrzne informacje, jak również. Jeżeli jesteś związany diabła staje się koneserem cygar, dołącz do Cigar Club. Nie tylko te kluby narazić użytkownika na różnych cygar, ale są one wyborze rodzaju cygar dla Ciebie, podając szczegółowe informacje na temat najlepszych cygar na całym. Oczywiście, można się wiele nauczyć, jeśli jesteś gotów, aby umieścić w trochę wysiłku.

Dlaczego Hiszpania Część II: Koneser Edition (tylko dla prawdziwych bibuły Artesanos !!)