Nieoczekiwane prezenty od wszechświata poprzez budowanie zaufania

Nieoczekiwane prezenty od wszechświata poprzez budowanie zaufania

Miłą niespodzianką prezenty od wszechświata poprzez budowę zaufania

Uczę ludzi, aby wizualizować pozytywne rezultaty i świadomie tworzyć życie chcą. Niemniej jednak uważam, że powinniśmy dać wszechświecie twórczego licencję w jaki sposób nasze dobro przychodzi. Wiele niezawodne niespodzianki, które dają nam większe korzyści niż myśleliśmy możliwe, często nieoczekiwane. Musimy budować zaufanie we wszechświecie, nawet jeśli tego nie zrobimy’t zobaczyć nasze prezenty jest łatwe, a wiedzieć duch przenika każdą cząsteczkę naszej istoty, która prowadzi nas do ludzi i okoliczności, które wzbogacają naszą naukę.

Ponad 25 lat temu, pamiętam siedzi w autobusie miasta idzie na konferencji ubezpieczeniowej w East Lansing w stanie Michigan, w wyniku trwających rok poszukiwania pracy. W 1980 roku,’S perspektywy były ponure dla humanistyki po uczelni. Zniechęcony po walenie chodnika tak długo, wziąłem stanowisko w firmie ubezpieczeniowej w rankingu Chicago i wydziału kodowania. Moja pierwsza praca składała się z ręcznego wprowadzania kodów do polityki. Moje wysiłki były oceniane przez wydajności godzinowej. Było to żmudne i nudne linii montażowej. Po kilku miesiącach, mój przełożony poprosił mnie do wzięcia udziału w konferencji, aby uzyskać ubezpieczenie mienia oraz licencji. Muszę uderzyć rekord liczby polis I przetworzonych!

Siedząc w autobusie nagłówek na pierwszej sesji w grupie, pomyślałem. Gdzie była wymarzona praca Ufam wszechświat dostarczyć? Byłem w branży, która nie posiadała emocje dla mnie. Stopniowo naruszona moja wizja akademickiego tylko wybrać karierę z konieczności niż wyboru. Czułam złość i twórczo duszno. Byłem wizualizacji zmian tak długo, chcąc być zapamiętywane i rozpoznawane na całym świecie. Westchnął, ale w końcu zrezygnował. Kładę moje zaufanie w duchu. Postanowiłem rzucić walczyć i po prostu płynąć z prądem z pozytywnym nastawieniem.niespodziewane prezenty od wszechświata poprzez tworzenie Tak, ja dziękowałem Bogu za to, że poprosiłem o poprawę w najbliższej przyszłości, i po prostu dał się proces.

Nagle zauważyłem, człowiek szybko opuścili swoją siedzibę do starszej kobiety, która walczyła po schodach z trzciny cukrowej. Kto już tego nie robi, zastanawiałem się? Kiedy usiadłem, rozejrzałem się uważnie tej pięknej duszy. Kontrolowanie ją, wydawało dumni, że możemy zrobić coś dla siebie. Jej niezależny duch był bezkompromisowy jak wzięła ostatnie miejsce najbliżej drzwi. Odwaga przyszedł, aby utrzymać go w ruchu do przodu w sposób nieoczekiwany, ale w odpowiednim czasie.

Wtedy zrozumiałem przyczynę byłem zgrane z mojego pierwotnego planu i umieszczony na drodze do licencji ubezpieczeniowej w obcym mieście. Gdyby nie było dla mojego bezrobocia, i gotowość do podjęcia w miejscu pracy prowadzi mnie do tego samego miejsca, nie chciałbym być świadkiem tego anonimowego geście codziennej miłości Często bierzemy za pewnik. On złagodził moje serce. I nie mógł sobie wyobrazić tego człowieka, który było akurat mój mąż przez 24 lat. On zainspirował mnie, aby otworzyć swoje serce i rozwijać swój głos. Moja wymarzona praca była sposobem samorozwoju, która prowadzi mnie do upoważnienia innych. Ja bym nie zbudował organizację, pisałem książki, spotkania z ludźmi w całej Ameryce, i uczył je myśleć pozytywnie. ja’Wcześniej zbudowano wspaniałe życie i nadal cieszyć zadziała.

Wszystko to pochodzi z ślepej podejmowania pracy, zabierając autobusem, i po prostu zwrócić uwagę.

Podczas poszukiwania naszych pragnień, zawsze jest nauka i miłość można znaleźć w naszej walce, tak długo jak jesteśmy świadomi. Widząc oznaki życia prowadzi nas do wyższej ziemi. Tu nie chodzi o czekając na kogoś, aby zapewnić możliwość i nasze szczęście. Chodzi o rozwijanie pewności siebie i znając dobre rzeczy w sklepie dla nas w każdym zakątku naszego życia tak długo, jak wierzymy w siebie i to, co możemy zrobić.

Gdy czasy są trudne, należy pamiętać, aby zaufać wszechświat. Bóg jest w tobie, wokół ciebie i pracować przez was. W nauce o umyśle Ernest Holmes powiedział, że wiarygodność niewidzialne uczyni nas szczęśliwymi. Jest moc we wszechświecie, a to jest konkluzja z najgłębszych myślicieli wszystkich grup wiekowych. Ten duchowy wszechświat musi być jeden bez pamięci i doskonałego życia w moc miłości, umysłu i moc tworzenia. Siła ta honoruje nam również strojenie do naszych własnych umysłów i pokazuje nam większe możliwości.

Pamiętaj, że zawsze możesz być przedstawione w twórczy sposób, aby utrzymać się na ścieżce dziwnego. Upewnij się, że zauważyłeś ludzi… są pojazdy do inspiracji, kiedy najmniej się tego spodziewasz! Dobry (Bóg) podróżuje choć ludzi, a niekoniecznie wygranej loterii bilet lub nowej kariery. Kiedy nauczymy się ufać wszechświat, będziemy szczęśliwi, zamożnych i dobrze. tam’Nigdy nie miałem awarię spacji. Bez względu na naszą emocjonalną burzę, zawsze jest coś ukryte, które śpiewają w końcu.

© Bogini Network, Inc. i Charlene M. Proctor, Ph.D., 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zobacz więcej myśli upoważniające! Zarejestruj się E-Show, serię pouczających wykładów!

Aphmau i Crystal Gems | Steven Universe Minecraft Hide and Seek