Wybierając prezent urodzinowy dla Crush – 3 prezenty dla każdego facet i dziewczyna miażdży

Wybierając prezent urodzinowy dla Crush – 3 prezenty dla każdego facet i dziewczyna miażdży

Wybierając prezent urodzinowy dla Crush – 3 prezenty dla każdego facet i dziewczyna miażdży

Wszyscy mieliśmy zakochanej w jednym czasie lub innego w naszym życiu.

Wybierając prezent urodzinowy dla Crush - 3 prezenty dla każdego facet i dziewczyna miażdży

Zdarza się, że tłok jest, że żyje tylko w naszych sercach, nie podłączony i nie ujrzy światła dziennego. Inne czasy, mając podkochuje się w kimś w końcu doprowadzić do wyjaśnienia ich randki, a nawet małżeństwa.

Czas trudne w sytuacji zgniecenia rację, kiedy rzeczy są w fazie między nimi. To jest coś, co niewygodne moment, kiedy pozwalasz druga osoba wie (bezpośrednio lub za pośrednictwem wielu flirtuje), że je kocham, ale nie wiem, gdzie rzeczy są na czele.

Jeśli twój „w międzyczasie” tłok ma urodziny wymyślanie, może to być doskonała okazja, aby pokazać swoje uczucia do niego z dobrze dobraną prezent. Oczywiście, wybór odpowiedniego prezentu dla paniki nie zawsze jest łatwe. Chcesz dać mu coś, co nie jest zbyt najwyższej romantyczne, ale w tym samym czasie, to wyraża, że ​​ci zależy.

Dla niektórych wybór prezentu dla swoich urodzin panika, Oto 3 pomysły na faceta i dziewczyny ścisku.

3 urodziny Pomysły na prezenty dla miażdży Guy

W przypadku, gdy tłok jest facet, który jest 3 pomysły prezent urodzinowy:

1. koszy upominkowych żywności:

Istnieją dwa rodzaje koszy upominkowych żywności: Smakosz przekąsek. Dla większości facetów, iść z koszy upominkowych przekąskę. Można je znaleźć przy drodze golfa lub piłkę nożną. Są świetne dać facetowi, który chce spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi – czy Ty – w atmosferze społecznego.

2. Multi-tool:

Nie ma chyba faceta na świecie, który nie lubi multi-narzędzia. Jak pamiętamy, te małe narzędzia, które mają być stosowane bardziej znany jako scyzoryki. Obecnie można dostać multi-narzędzia, które mają niezwykłe bogactwo funkcji, to jest miłość – wszystko to w małym przenośnym instrumentem, może zabrać ze sobą wszędzie.

3. Film DVD facet:

Mężczyźni kochają filmy. Bezpieczny zakład jest DVD z klasycznego filmu faceta jak Clint Eastwood, Charles Bronson, czy Jet Li.

3 urodziny Pomysły na prezenty na dziewczynę miażdży

To 3 urodziny pomysł na prezent dla dziewczyny zgnieść w swoim życiu:

Zestaw 1. Ogrodnictwo:

Nie każda dziewczyna ogrody, ale także dla tych, którzy mają mieszkania lub domu z dziedzińcem, ogród to wspaniałe hobby. Jeśli twoja dziewczyna zgniatać nawet nie podniósł łopatę lub łopaty, nie martw się: zestaw ten dostanie się zaczęło.

2. Kawa i herbata kosz:

Dla kariery kobiet, studentów i gospodyń domowych, więc kawa i herbata napój dla zabicia czasu. Kawa i herbata kosze upominkowe zwykle przychodzi z niektórych plików cookie lub innych smakołyków chrupać sprawia, że ​​twój dar wyjątkowy dla nich. Być może można nawet zrobić „upadek”, gdy mają kawę z koszyka.

3. Karta prezent:

Nadal nie jest pewna, co ją zdobyć? Kobiety kochają kart upominkowych. Możesz kupić ten typ, który jest dedykowany do konkretnej strony internetowej lub marki, czy można dostać go z głównym symbolem karty kredytowej jako Visa lub American Express, które może wykorzystać do wszelkiego rodzaju towarów lub usług.

Spróbuj wykonać jedną z tych pomysłów, zbierając tylko prawo prezent urodzinowy dla chłopca lub dziewczynki ścisku.

Jak uzyskać doskonały prezent Crush! # 17daily