Zaskocz swoich gości z imponującą Bonbonniere

Zaskocz swoich gości z imponującą Bonbonniere

Ceremonie ślubne były obejmując tradycję wieków długo i były one w praktyce, nawet w 21 wieku. Bombonierka jest tradycja, że ​​nie można wykluczyć w ceremoniach ślubnych. Są bonbonnieres małe pudełko cacko z porcelany, kryształów i kamieni szlachetnych, które są wypełnione słodkich wypieków, takich jak kostki cukru, etc. W nowoczesnych wieku, są one ogólnie nazywa się ślub, przez który służy temu samemu celowi jak pudełka cukierków, aby pokazać ocenę pary dla swoich gości.

Podaj swoje uznanie gościom dziękujemy za pomocą bombonierki lub wesele pociąga za sobą znaczne względy, aby to doskonały prezent. Wszelkie pary ślubne chcą ich szczególny dzień należy pamiętać nie tylko dla nich, ale dla gości, a także wykorzystania Bombonierka nie ogranicza się do samego ślubu, ale także dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata po obchodach. Są tacy, którzy wolą prezenty, które mogą być przydatne dla odbiornika, ale nadal istnieje wiele, którzy praktykują tradycyjny ślub sprzyja, takie jak pudełka cukierków.

Oto kilka wskazówek, aby swój Bombonierka najlepszy z najlepszych.

1. Najlepsze Kostiumy całe wesele.

Elementy Bonbonniere muszą być odpowiednie do motywów ślubnych i stylów dla par. Jeśli twój ślub ma pewien motyw, jak określonego koloru i stylu, to można używać go jako podstawy do wyboru unikalny, ale doskonałe Bombonierka dla swoich gości. Taśma, która jest wykorzystywana w realizacji polu prezentacji prezent można użyć motywu ślubu i styl. Jak na przykład motywu ślub latem, można użyć wstążki o różnych kolorach, które najlepiej reprezentuje lato.

2. Tworzenie uwagi i pięknymi widokami.

Można wybrać jeden z wielu elementów, które różnią Bombonierka, pomysłowe, zabawne i interesujące. Wasza wybrana ślub gwarantuje się skuteczne, gdy goście dyskutują o tym, gdy są w każdej z tabel. Udostępnianie rodziny, przyjaciół i gości z najsłodszych chwili swojego życia wymaga, aby dać im słodszy możliwie Bombonierka z podniecenia.

3. Spersonalizowane Bombonierka.

Nie ma innego za ślub, który może pokonać Bombonierka z osobistym kontakcie z pary. Istnieje wiele sposobów można spersonalizować swój ślub przysługę i najbardziej popularnym sposobem jest włączenie datą ślubu, miejsce i nazwę przedmiotu. Można również dołączyć swoją osobistą wiadomość i inicjały do ​​pozycji bombonierki. Jak na przykład mini-babeczki z kolorowym szkliwem może zawierać inicjały na górze, aby uczynić go bardziej zindywidualizowane.

4. Cena, która zasługuje na uwagę.

Co sprawia, Bombonierka godne mając najlepsze przedmioty w rozsądnych cenach. Można ustawić zakres za cenę swoich towarów. Pamiętaj, że nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, tak długo, jak jest to dzień ślubu, w możliwie najlepszy sposób.

Możesz wybierać z szerokiej Bombonierka produktów dostępnych na rynku. Będzie to zależeć od uznania i preferencji, który z nich jest najlepiej dostosowane do swoich pragnień. Różnorodność produktów, począwszy od tradycyjnego słodkiego ciasta, takie jak babeczki, czekoladowe fondue i innych przedmiotów, takich jak świece, kieliszki itp Zaskocz swoich gości, dając im najbardziej stylowych i imponujące Bombonierka jako niechirurgiczne innych.

DIY PARTY HOSTESS TIPS Jak zaimponować gościom !!