Zdrowe i niepowtarzalne prezenty Chanuka

Zdrowe i niepowtarzalne prezenty Chanuka

Jak Chanuka i sezon wakacyjny zbliża się nieuniknione pytanie przychodzi do głowy prezentu. Nie uczcić święto, ale mam kilka bardzo bliskich przyjaciół, którzy robią i są one zwykle moje prezenty, kiedyś im coś na Chanuka. Robią osiem dni, dając ich rodzin, staram się iść małe i użyteczne prezenty; wystarczy, aby pokazać, że mi zależy, ale jest na tyle użyteczne, że nie pójdzie na marne. Ja zwykle tendencję do rzeczy jak Chanuka koszy upominkowych, ale w ostatnich latach, jak zdrowie naszego narodu-mania zaczyna się na transferze przerzuciłem się Chanuka koszami owoców. Dzięki dobrej mieszanki owoców i właściwego opakowania, moi przyjaciele, z reguły bardzo wdzięczny, aby dodać urozmaicenie swojej diety w zdrowy sposób (większość tradycyjnych potraw serwowanych podczas posiłków Chanuka są smażone). Niemniej jednak, podczas gdy Chanuka prezenty owoce bardzo cenione i wykorzystywane w tym roku, myślę, że mam lepszy pomysł: mechanizmy Chanuka owocowy.

Zacząłem dostrzegać więcej z tych umów „owoc” wokół w ciągu ostatnich kilku miesięcy; Pracownik dostaje mi jeden dla moich urodzin na początku tego roku, i byłem zachwycony z ideą tej pory. Kiedy wróciłem do kopalni, to był pierwszy raz widziałem czegoś podobnego; Różne owoce pokrojone i ułożone, aby wyglądać jak bukiet kwiatów. Podczas jadalnego Chanuka Pamiątki dość łatwo, kosz owoców na własną rękę może być dość powszechne, jeśli umieścić w wysiłku, aby to zrobić samemu lub układanie kilkaset dolarów za bardzo dobrego przyjaciela, który wyróżnia. Rzecz z ozdoby jadalne Chanuki uzgodnień owocowych jest to, że są one znacznie bardziej wyjątkowy i służyć podwójną funkcję dla odbiorcy. Mogą one korzystać z ich mechanizmów jak Chanuka centerpieces tabeli owoce, zasadniczo zabijając dwie pieczenie na jednym ogniu, ponieważ wykonują podwójną funkcję potraw i dekoracji. Spojrzałem w kilku różnych miejscach, a także kilku podręcznikach, jak je zrobić, ale najlepsze, co mogę znaleźć rozwiązania są jadalne Chanuka oferty z firmy o tej samej nazwie. Ustalenia Jadalne osiągnęły porozumienie, które dostałem na początku tego roku, aw przypadku tych, które sprawiają, że dla swoich przyjaciół, jak dobrze, wiem, że mam nowe ujście w prezencie, kiedy o tej porze roku przychodzi ponownie.

Te owoce Prezenty mogą być opisane jako ozdoby jadalne Chanuka; Kosz Dostałem jadalne ustalenia Chanuka tematyczne bukiet. Niektóre kawałki ananasa były rzeźbione wyglądać jak gwiazdy Dawida i zostały umieszczone razem z innymi owocami, aby stworzyć jeden z najbardziej kolorowych imprez Chanuka owocami, jakie kiedykolwiek widziałem. Ten, który otrzymaliśmy jako dar był jednym z mniejszych dostępne, ale po sprawdzeniu ich stronie, mają duże rozmiary, a niektóre z nich są na tyle duże, aby służyć jako centralny Chanuka tabeli owocowego. Wykorzystaliśmy nasze jako zleceniodawca, a nie tylko został pożarty przez koniec kolacji, trzymał dzieciom skupić się na stole, i to, co wydarzyło się w czasie kolacji, aby rozmawiać i czytać Pisma. To może być trochę tanią sztuczkę aby przyciągnąć ich uwagę, ale powiedziałbym, że warto, myślę, że jeśli ich emocje na wakacje wzbudził w tak młodym wieku, to jest coś, że będą one niosą ze sobą na dorosłości i zapewnić utrwalenia naszej tradycyjnej celebracji i czcią dla wypoczynku.

Dzieci otwierają prezenty Chanuka